ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

20 آبان آغاز مسابقات تیراندازی با کمان ارتش های جهان در تهران

برنامه "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 17 آبان با حضور محبوبه شهریاری، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی با کمان به موضوع برگزاری اولین دوره مسابقات تیراندازی با کمان ارتش های جهان در ایران پرداخت.

1397/08/19
08:55

به گزارش رادیو ورزش؛ شهریاری، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی با کمان پیرامون برگزاری مسابقات تیروکمان ارتش های جهان در ایران اظهار کرد: در هفته آینده مسابقات تیراندازی با کمان ارتش های جهان (سیزم) به میزبانی ایران در سایت تیراندازی آزادی برگزار می شود. این اولین باری است که مسابقات رسمی تیراندازی با کمان ارتش های جهان در کشور برگزار می شود و قبلا بشکل آزمایشی انجام شده بود. تاکنون 6 کشور از جمله کره جنوبی، کره شمالی، برزیل، روسیه و فرانسه اعلام آمادگی کرده اند و احتمالا 2 کشور دیگر هم اضافه خواهند شد. مسابقات از روز دوشنبه آغاز و تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
وی درخصوص وضعیت تیم ملی تیروکمان کشورمان برای حضور در این مسابقات بیان کرد: در آخر مهر ماه رکوردگیری از 400 ورزشکار به مدت 3 روز انجام شد و نفرات برتر به اردو دعوت شدند. در هفته گذشته هم دو رکوردگیری داشتیم. رقابتها بسیار نزدیک است و امروز پایان رکوردگیری است. شنبه با نظر سرمربی اعضای تیم ملی در مسابقات ارتش های جهان اعلام خواهد شد.
شهریاری در رابطه با امکان حضور ملی پوشان تیروکمان در تیم ارتش عنوان کرد: با توجه به اینکه در این مسابقات نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و حتی نفرات سرباز هم می توانند حضور داشته باشند؛ ممکن است اعضای تیم ملی نیز در تیم ارتش حضور داشته باشند.
وی در آخر عنوان کرد: با توجه به قوانین سیزم می توانیم در این مسابقات از داوران ایرانی استفاده کنیم. ما 4 داور بین المللی و 6 داور قاره ای داریم و این نفرات می توانند داوری این مسابقات را برعهده بگیرند و نیازی به داور خارجی نیست.
برنامه زنده "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 17 آبان با اجرای ارمنده بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)