ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

ظهور چهره های جدید تیراندازی در مسابقات قهرمانی کشور

برنامه "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 3 آبان با حضور دبیر و سخنگوی فدراسیون تیراندازی به موضوع مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی و عملکرد تیم ملی در بازیهای آسیایی جاکارتا پرداخت.

1397/08/05
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه اساس کار برگزاری مسابقات قهرمانی کشور این است که چهره های جدیدی را برای تیم ملی شناسایی کنیم پیرامون این مسابقات که در سال جاری برگزار شد، اظهار کرد: بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی تیراندازی کشور برگزار شد. در این رقابتها چهره های جدیدی معرفی شدند. در ضمن رکوردهای بسیار خوبی به ثبت رسید و سطح فنی مسابقات بسیار بالا بود. سرمربی و مربیان تیم ملی نیز در سالن حضور داشتند و به هیچ وجه مشخص نبود که چه فردی مدال خواهد گرفت.
ملک محمدی درخصوص علت عدم اعزام تیراندازان به مسابقات کویت توضیح داد: به دلیل نوسانات ارزی و تمهیدات وزارت ورزش برای صرفه جویی، در مسابقات کویت شرکت نمی کنیم و اعتبار آن را برای مسابقات مهمتری اختصاص خواهیم داد. ورزشکاران ما در مسابقات جهانی دهلی که در اواخر سال 97 برگزار می شود، حضور خواهند داشت. این مسابقات کسب سهمیه نیز است. امیدواریم که با همت و آمادگی و تمرینات و اردوهایی که خواهند داشت حضور موفقی همراه با کسب مدال در دهلی داشته باشند.
امیر صناعی، سخنگوی فدراسیون تیراندازی در رابطه با عملکرد ضعیف تیراندازان در بازیهای آسیایی عنوان کرد: ما در این دوره از بازیها 7 نفر را در فینال رقابتها داشتیم که در هیچ دوره ای این تعداد نبود. این نشان می دهد، مسیری که رفتیم درست بوده است. البته به دلیل تغییرات در راس فدراسیون مدت زمانی را از دست دادیم. بعلاوه لازلو، سرمربی مجارستانی تیم ملی که سالها با تیم کار کرده بود، رفت و تلاش ما برای بازگرداندن او به نتیجه نرسید. مربی جدیدی که آوردیم خودش قهرمان المپیک بود و بهترین گزینه را برای کشور آوردیم.
صناعی در مورد پرچمداری الهه احمدی در بازیهای آسیایی جاکارتا و عدم کسب مدال به دلایلی که پرچمداری ایجاد کرده بود، بیان کرد: زمانی که بحث پرچمداری الهه احمدی مطرح شد، با او صحبت کردیم و شرایط روحی و روانی اش را جویا شدیم و بعد از جمعبندی که خللی در فعالیت احمدی ایجاد نمی شود، موافقت شد.
برنامه زنده "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 3 آبان با اجرای ارمنده بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)