ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

رئیس فدراسیون تیراندازی با كمان: برخی مربیان داخلی از یادگیری از مربی خارجی امتناع می‌ورزند

غلامرضا شعبانی بهار در گفتگو با برنامه جهان ورزش از آخرین وضعیت تیم ملی تیراندازی با كمان گفت.

1401/06/28
19:21

غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با كمان در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش درخصوص قرارداد شش ماهه با مربی كره ای گفت: این امر در عقد قراردادها متداول هست و دو طرف به منظور ارزیابی بهتر از شرایط یكدیگر ابتدا به صورت كوتاه مدت قرارداد می‌بندند و پس از آن قرارداد طولانی منعقد می‌شود.

وی افزود: البته این درخواست از سمت ما بود و امیدواریم كه كار جدی گرفته شود و در ادامه نیز بتوانیم با این مربی كه زمانی خود عضو تیم تیراندازی و قهرمان جهان بوده مسیر قهرمانی را ادامه دهیم.

شعبانی بهار با بیان اینكه در انتخابات اولین برنامه خود را تغییر كادر فنی تیم‌ اعلام‌ كردم، اظهار كرد: این‌ انتخاب مربی كره ای جزو برنامه های ما بود هر چند ما به ظرفیتها و توان داخلی نیز باور داریم و در سطوح دیگر سنی نیز از مربیان داخلی استفاده خواهیم كرد و یكی از شروط ما نیز این بوده است كه مربیان ما را نیز در كنار این كار آموزش دهد و ما بتوانیم بعد از چند سال تعدادی مربی سطح جهانی را تربیت كنیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با كمان با بیان اینكه بعضا افراد داخلی ما از یادگیری از مربی خارجی امتناع می‌ورزند، گفت: برخی افراد كسر شان خود می‌دانند كه در كنار مربی خارجی معلومات و دانش فنی خود را افزایش دهند و به صورتی برخورد می‌كنند كه تمایلی به حضور و یادگیری از مربیان خارجی ندارند.

وی افزود: هركسی برای تیم ملی قرار است كار كند باید افتخار كند كه در كنار پرچم كشور خود فعالیت می‌كند نه اینكه با غرور برخورد كند و امتناع بورزد.

شعبانی بهار در پایان در خصوص كیفیت فنی وضعیت بانوان كشورمان در این رشته گفت: ما وضعیت بسیار خوبی در بانوان داریم و اتفاقا امید ما در آسیا برای كسب مدال به بانوانمان بیشتر است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)