جهان ورزش (سواركاری و چوگان) جمعه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

تبعات قرنطینه اسب‌های ایرانی روی موج «جهان ورزش»

برنامه امروز جهان ورزش (چوگان و سواركاری) رادیو ورزش قرنطینه اسب‌های ایران و تبعات آن را بررسی می‌كند.

1400/11/01
13:24

به گزارش رادیو ورزش؛ اسب حیوان نجیبی است كه بیش از هر موجود خلق شده با انسان در طول تاریخ بشر همراه و مانوس بوده است. شاید به همین دلیل باشد كه از نظر ارزش مادی و معنوی بسیار مورد توجه است. در ایران نیز در مناطق مختلف ورزش اسبدوانی و سواركاری بسیار مورد توجه است.

برنامه جهان ورزش (چوگان و سواركاری) امروز به موضوع قرنطینه اسب‌های ایران و تبعات آن می‌پردازد.

محمدرضا سالاری از سازمان دامپزشكی كشور و علیرضا شهبازی رئیس كمیته دامپزشكی و دامپزشك بین‌المللی فدراسیون سواركاری، در خصوص موضوع برنامه روی خط آمده و مطالبی را عنوان می‌كنند.

همچنین بررسی دلایل نداشتن زیرساخت برای ورزش چوگان در مناطق محروم از دیگر موضوعات برنامه امروز است كه درباره آن با غزاله امیر ابراهیمی نائب رئیس بانوان فدراسیون چوگان گفتگو می‌شود.

ارائه آخرین اخبار ایران و جهان، ارائه آخرین رویدادهای هفته گذشته و بسته‌های گزارشی چوگان و سواركاری از دیگر بخش‌های برنامه است.

جهان ورزش (چوگان و سواركاری) كاری از گروه مسابقات به تهیه كنندگی رابعه اقدامی، گویندگی غلامعلی پیرایرانی، كارشناسی رامین شفیعی، گزارشگری پرنیان مددی و مجید عظیمی و سارا صالحی امروز 1 بهمن ماه از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(سواركاری و چوگان)