ورزش ایران(سوارکاری و چوگان) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

توسعه چوگان نیازمند حمایت دوستداران فرهنگ ایران

برنامه "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 18 مهر در گفتگو با ابراهیم نوزایی، رئیس فدراسیون چوگان به آخرین اخبار و رویدادهای این رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/07/20
12:11

به گزارش رادیو ورزش؛ ابراهیم نوزایی، رئیس فدراسیون چوگان پیرامون وضعیت چوگان کشور اظهار کرد: کارها طبق برنامه پیش می رود. مهمترین موضوعی که دنبال می کنیم برگزاری مسابقات بصورت منظم و طبق برنامه تدوین شده است. دوشنبه هفته گذشته مسابقه چوگان پیشکسوتان برگزار شد. در حال حاضر هم جام ارتش بزرگداشت حافظ در حال انجام است که 4 تیم نیروی زمینی، کانون چوگان، قصر فیروزه و نوروزآباد با یکدیگر در رقابت هستند.
وی در ادامه عنوان کرد: مسابقات استانی و قهرمانی کشور برگزار شده است و در مجموع در پیشبرد چوگان روند رو به جلویی داریم. امکانات استانهای ما در چوگان در حد معمول است. چوگان شرایط خاص خود را دارد و تجهیزات آن متفاوت است. توسعه این رشته ورزشی تنها با کمکهای وزارت ورزش میسر نمی شود. دوستداران چوگان و فرهنگ ایران باید به عنوان حامی کمک کنند تا این ورزش را به سمتی ببریم که به سطح کشورهای پیشرفته در این رشته برسد.
برنامه زنده "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 18 مهر با اجرای پیرایرانی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 پنجشنبه ها بصورت یک هفته در میان از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(سوارکاری و چوگان)