ورزش ایران(سوارکاری و چوگان) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

آموزش رایگان سوارکاری برای دانش آموزان

برنامه "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 24 مرداد در گفتگو با محمد کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری به آخرین اخبار و رویدادهای رشته سوارکاری اختصاص داشت.

1398/05/25
19:41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمد کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری پیرامون اقدامات این فدراسیون جهت توسعه همگانی رشته سوارکاری بیان کرد: همیشه گفته می شود که سوارکاری ورزش گرانی است و ورزش پولدارهاست. در سطح حرفه ای قبول دارم که پر هزینه است ولی در سطح همگانی اینطور نیست. هفته گذشته جلسه خوبی با مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش داشتیم. قرار بر این شد که طرح آموزش همگانی سوارکاری بصورت رایگان برای صد هزار دانش آموز در سراسر کشور اجرا کنیم. این می تواند گام خوبی باشد که سوارکاری را به مدارس و خانواده ها ببریم.

وی در ادامه عنوان کرد: تفاهم نامه ای هم با ورزش روستایی و عشایری امضا کرده ایم. خیلی از سوارکاران ما از روستاها هستند. طی این تفاهم نامه قرار است که دوره های آموزشی ویژه ای را در مناطق روستاهایی که پتانسیل اسب دارند، برگزار کنیم.

کاظمیان در پایان اعلام کرد: فردا مرحله دوم مسابقات بین المللی پرش با اسب در باشگاه سوارکاری "بام" تهران انجام می شود. فینال این مسابقات در شهریور ماه برگزار می گردد.

برنامه زنده "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 24 مرداد با اجرای پیرایرانی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 پنجشنبه ها بصورت یک هفته در میان از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(سوارکاری و چوگان)