ورزش ایران(سوارکاری و چوگان) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

برگزاری بیست و ششمین مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی در ایران

برنامه "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 27 تیر در گفتگو با محمد کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری به موضوع بیست و ششمین دوره مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی در ایران اختصاص داشت.

1398/04/28
10:53

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو ورزش؛ محمد کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری پیرامون برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی در ایران اظهار کرد: مسابقات پرش با اسب فدراسیون جهانی FEI سال‌ها است که در ایران برگزار می‌شود و به دلیل هزینه‌های بالا در هر کشور با شرایط یکسان برپا خواهد شد.

وی افزود: طراح این مسابقات در ایران «رخشان رادپور» است و طی 3 مرحله و در روزهای 28 تیر، 25 مرداد و پنجم شهریور در باشگاه سوارکاری بام تهران برگزار می‌شود. ناظر فدراسیون جهانی هر 3 مسابقه را در ایران قضاوت خواهد کرد. نتایج برای فدراسیون جهانی فرستاده می‌شود.

دبیر فدراسیون سوارکاری ادامه داد: رده بندی این مسابقات در بین کشورهای برگزار کننده انجام می‌شود و 20 سوارکار برتر به فینال راه می‌یابند. این مسابقات برای فدراسیون جهانی بسیار اهمیت دارد و حتی در فینال این رقابت‌ها که 20 سوارکار شرکت می‌کنند، رئیس فدراسیون حضور می‌یابد و جایزه‌های سوارکاران را اهدا و آنها را تشویق می‌کند.

کاظمیان عنوان کرد: امسال بیست و ششمین سالی است که این مسابقات در ایران برگزار می‌شود و بیشتر سوارکاران کشورمان نیز دعوت می‌شوند. مزیت این رقابت‌ها این است، سوارکارانی که در مسابقات بین المللی شرکت می‌کنند در این رقابت‌ها اجازه حضور ندارند و تنها سوارکارانی که بالای 15 سال هستند و تجربه بین المللی زیادی ندارند، شرکت می‌کنند.

برنامه زنده "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 27 تیر کاری با اجرای پیرایرانی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 پنجشنبه ها بصورت یک هفته در میان از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(سوارکاری و چوگان)