ورزش ایران(سوارکاری و چوگان) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(سواركاري و چوگان)

یکشنبه زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان

برنامه "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 16 خرداد با حضور دبیر فدراسیون چوگان و مسئول روابط بین الملل فدراسیون سوارکاری به مهمترین رویدادهای این دو رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/03/18
12:16

به گزارش رادیو ورزش؛ اصغر ناظمی، دبیر فدراسیون چوگان، پیرامون برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون اظهار کرد: مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان راس ساعت 10 یکشنبه 19 خرداد در محل آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. تعداد 8 نفر در دی ماه سال گذشته ثبت نام کردند که 4 نفر احراز صلاحیت شدند. امیدواریم با قضاوت سالم انتخابات خوبی برگزار گردد. اولین فدراسیونی هستیم که در سال 98 انتخابات آن انجام می گردد. غزاله امیرابراهیمی، یاشار بی غم، ابراهیم نوزایی و سیدرضا میرابوطالبی کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون هستند.
وی در ادامه افزود: از ابتدای سال دو برنامه خوب فرهنگی به نام نوروزگاه در اصفهان و کرمان برگزار کردیم. همچنین از 24 خرداد مسابقات سال 98 شروع می گردد. در ضمن اولین جام الوکاپ 24 تا 31 خرداد برگزار خواهد شد.
دلارام اسماعیلی، مسئول روابط بین الملل فدراسیون سوارکاری دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص ورود نمایندگان فدراسیون جهانی جهت تهیه گزارش از پیشرفتهای رشته های سوارکاری ایران عنوان کرد: امشب تیم همبستگی فدراسیون جهانی سوارکاری به ایران می آید تا از فعالیت سوارکاری کشورمان گزارش تهیه کند. برنامه همبستگی فدراسیون جهانی سوارکاری (سولیداریتی) در مورد فدراسیهای ملی کشورهای مختلف است که بتوانند رشته های سوارکاری را بصورت حرفه ای در کشور خود توسعه دهند و بیشتر تامین مالی، مشاوره و کمکهای تکنیکی و فنی است که در اختیار فدراسیونها قرار می گیرد. ایران هم از این طرح استقبال کرده و در رشته های مختلف سوارکاری از امکانات فدراسیون جهانی استفاده کرده است.
وی ادامه داد: این تیم به ایران می آید تا گزارش تهیه کند. ایران به عنوان کشوری که فعالیتهایش خوب پیش رفته انتخاب شده است و گزارش آن در مجمع عمومی فدراسیون جهانی ارائه خواهد شد.
برنامه زنده "ورزش ایران، سوارکاری و چوگان" روز پنجشنبه 16 خرداد با اجرای ارمنده بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 پنجشنبه ها بصورت یک هفته در میان از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(سوارکاری و چوگان)