ورزش ایران(جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

اعلام نفرات تیم ملی پارا دوومیدانی اعزامی به مسابقات جهانی

برنامه "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 10 مهر در گفتگو با بهمن رضایی، رئیس انجمن پارا دوومیدانی به موضوع آماده سازی تیم ملی پارا دوومیدانی برای اعزام به مسابقات جهانی و کسب سهمیه امارات پرداخت.

1398/07/13
09:14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ امان الله پاپی، سید علی اصغر جوانمردی، حامد امیری، محمدرضا احمدی، فرهاد کهریزی، هادی کائیدی، مهران نکوئی، سجاد محمدیان، داود علی قاسمی، علی محمدیاری، مهناز امینی، هاشمیه متقیان، علیرضا مختاری، اسدالله عظیمی، نورمحمد آرخی، مهدی اولاد، مسعود حیدری، بهزاد عزیزی، وحید علی نجیم، اسامی ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی پارا دوومیدانی امارات هستند.
بهمن رضایی، رئیس انجمن پارا دوومیدانی پیرامون نحوه انتخاب نفرات تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک که از 16 تا 23 آبان ماه در امارات برگزار می شود، اظهار کرد: در قهرمانی کشور امسال 450 ورزشکار آقا و خانم شرکت داشتند که طی آن اولین انتخابی را برگزار کردیم. بعلاوه به تعدادی از ملی پوشان که فرصت کمی داشتند تا از فروردین تمرینات سرعتی را شروع کنند و بیشتر در کار بدنسازی بودند، یک فرصت دیگر دادیم تا در 3 شهریور برای رکوردگیری و شانس مجدد حضور داشته باشند. از میان قهرمانی کشور و شانس مجدد 20 ورزشکار آقا و خانم که توانسته بودند رکوردهای اول تا چهارم رنکینگ جهانی از سالهای 2016 تا 2019 را بدست آورند را معرفی کردیم. بعد از انجام کلاس بندی، در روز گذشته، 14 ورزشکار 2 خانم و 12 آقا در بخش معلولین و 5 ورزشکار در بخش نابینایان مشخص شدند که به مسابقات جهانی امارات اعزام خواهند شد.
وی در ادامه افزود: ورزشکاران ما در بخش پرتابهای نشسته و ایستاده و دو سرعت 100 ، 200و 400 متر شرکت می کنند. کلیه نفرات شانس کسب مدال دارند و امید داریم در پارالمپیک سهمیه کسب کنند.
رضایی درخصوص اردوهای آماده ساز تیم ملی گفت: بیشتر ورزشکاران ما در شهرستانها هستند و زیر نظر مربیان خود تمرین می کنند. 13 تا 24 مهر اولین اردوی متمرکز در تهران برگزار می شود و دومین اردو هم یک هفته قبل از اعزام خواهد بود. در ضمن بعد از مسابقات جهانی و مشخص شدن سهمیه ها، اردوهای متعددی برگزار خواهد شد.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 10 مهر با اجرای ارمنده بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای چهارشنبه به مدت 55 دقیقه بروی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)