ورزش ایران(جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

آغاز اردوی آماده سازی والیبال نشسته بانوان

برنامه "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" در گفتگو با مریم ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان به موضوع آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته برای مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک 2020 پرداخت.

1398/06/22
12:37

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مریم ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان پیرامون آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته بانوان برای مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک 2020 اظهار کرد: اولین اردوی آماده سازی از شنبه 23 شهریور آغاز و تا 28 همین ماه ادامه دارد. ما یک بار در پارالمپیک 2016 ریو کسب سهمیه کرده ایم. امیدواریم برای دومین بار این اتفاق تکرار شود.

وی ادامه داد: 17 ورزشکار از سراسر ایران به این اردو دعوت شده اند که در رده سنی نوجوانان و جوانان هستند و چند نفر از ورزشکاران با تجربه هم حضور دارند. امیدواریم با تمرینات و بدنسازی بهترین عملکرد را داشته باشیم. طی مسابقات لیگ گذشته، انتخابی را انجام دادیم و با مربیان ورزشکاران منتخب هماهنگی های لازم بعمل آمد.

ایرانمنش عنوان کرد: احتمالا در بهمن یا اسفند مسابقات انتخابی برگزار می شود. 5 اردو آماده سازی پیش بینی کرده ایم و فدراسیون هم تلاش می کند که این اتفاق بیفتد. امیدواریم بازی تدارکاتی هم داشته باشیم تا تیم توانمندتر شود.

وی در آخر گفت: ما پیشنهاد میزبانی مسابقات انتخابی را به فدراسیون جهانی داده ایم. اگر تمرینات و بازیهای تدارکاتی خوبی داشته باشیم، مطمئنا نتیجه مطلوبی خواهیم گرفت.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 20 شهریور با اجرای ارمنده بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای چهارشنبه به مدت 55 دقیقه بروی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)