ورزش ایران(جانبازان و معلولان) چهارشنبه از ساعت 15:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش جانبازان و معلولان)

وضعیت آماده سازی تیم ملی پاراوزنه برداری برای پارالمپیک2020

برنامه "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 13 شهریور در گفتگو با حسین توکلی، سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری به بررسی وضعیت آماده سازی تیم ملی برای حضور موفق در پارالمپیک 2020 پرداخت.

1398/06/13
22:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ حسین توکلی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری پیرامون وضعیت آماده سازی تیم ملی پاراوزنه برداری برای حضور در مسابقات پارالمپیک 2020 بیان کرد: قبل از اینکه بنده به عنوان سرمربی در خدمت تیم پاراوزنه برداری باشم، تیمی قوی بود که همه عناوین را کسب کرده بود. سعی ما این است که این مسیر را با صلابت و شرایط بهتری طی کنیم.
وی در ادامه افزود: مسابقات جهانی قزاقستان را بخوبی پشت سر گذاشتیم. البته ظرفیت این تیم می تواند بیشتر شود. شرایط تمرین را تغییر داده ایم و شرایط بدنسازی را اضافه خواهیم کرد. بعد از مسابقات جهانی با فاصله کمی اردو برگزار کردیم تا ورزشکاران ما از شرایط آرمانی خیلی دور نشوند. یکی از مشکلاتی که بعد از مسابقات بوجود می آید این است که ورزشکاران رها می شوند و در یک فاصله زمانی کم و با فشار زیاد می خواهند خود را به شرایط مطلوب برگردانند که معمولا به ضررشان تمام می شود و آسیب دیدگی پیش می آید. بعلاوه به شرایط قبل هم برنمی گردند.
توکلی تاکید کرد:سعی ما این است که با قدرت تمام در مسابقات المپیک شرکت کنیم. خرده گرفته شده که چرا سیامند رحمان در مسابقات قزاقستان بیشتر از 265 کیلو وزنه نزد و افت کرده است. درحالیکه هدف ما در این مسابقات رکوردشکنی نبود. تلاش می کنیم تمام یکسالی که زمان داریم به نحو احسن استفاده کنیم. در ضمن نفرات ذخیره تیم ملی که در شهرستانها تمرین می کنند به شکل دوره ای و مقطعی به اردو دعوت می شوند تا هم انگیزه ایجاد شود و هم سرمایه های آینده حفظ شوند.امیدواریم تیم قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم.
سرمربی تیم ملی پاروزنه برداری که تیمش در مسابقات جهانی قزاقستان با 7 مدال به مقام سوم دست یافت، در آخر اظهار کرد: کسانی که در مورد عملکرد ورزشکاران در مسابقات جهانی قزاقستان عنوان کردند که این تیم نمی تواند در المپیک نتیجه بگیرد، ای کاش خودشان در صحنه حضور پیدا کنند و راهکار ارائه بدهند. نقد کردن و تخریب حسین توکلی کار درستی نیست. باید ملی تر فکر کرد تا شرایط بهتری برای تیم ملی فراهم شود.
برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش جانبازان و معلولین" روز چهارشنبه 13 شهریور با اجرای نوروزی بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای چهارشنبه به مدت 55 دقیقه بروی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش جانبازان و معلولان)