صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

مجله جانبازان و معلولان

مجله جانبازان و معلولان

چهارشنبه از ساعت 10:05 به مدت 55دقيقه

برنامه مجله ورزشی جانبازان و معلولین چهارشنبه ۱۱ اسفند با حضور کوهپایه زاده، رئیس انجمن فدراسیون جانبازان و معلولین به توضیح در خصوص مسابقات انتخابی تیم ملی اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ کوهپایه زاده، رئیس انجمن فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار کرد: در ده روز اخیر دو مسابقه جهت انتخاب نفرات تیم ملی داشتیم. در فدراسیون ناشنوایان قبل از اینکه آقای کریمی کار را بر عهده بگیرد تلاش بر این بود که تیراندازان را برای مسابقات پارالمپیک ناشنوایان در سال آینده آماده کنند و با انتخاب افرادی با رکورد قابل قبول می توانیم در این رقابت ها حضور پیدا کنیم.
بر همین اساس رقابتی را در اواخر دهه فجر برگزار کردیم که ناشنوایانی از سراسر کشور در آن شرکت داشتند و تعدادی از ورزشکاران آقا و خانم در دو رشته تفنگ و تپانچه برگزیده شدند. روز سه شنبه طبق فراخانی که اعلام کردیم؛ نفرات برگزیده بار دیگر رکوردگیری شدند تا منتخبین به اردوها دعوت شوند. این مسابقه در مجموعه ورزشی آزادی تهران بار دیگر انجام شد تا ۶ نفر برتر انتخاب شدند. آنها در ۴ اردوی سال آینده شرکت خواهد کرد. افرادی که در حد ملی رکورد داشته باشند و در آن مسابقات بتوانند از خود دفاع کنند؛ می توانند برای اولین بار در رقابت های تیراندازی المپیک ناشنوایان شرکت کنند و شروع خوبی برای ورود ناشنوایان با انگیزه کشورمان به این رشته باشد.
برنامه زنده مجله ورزش جانبازان و معلولین، چهارشنبه ۱۱اسفند کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و به تهیه کنندگی صدف سبحانی بود. این برنامه ساعت ۱۵:۰۵ روزهای چهارشنبه به مدت ۵۵ دقیقه بروی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: مونا رئیس پور

مرتبط با این خبر

  • همه برنامه ها برای موفقیت در المپیک ناشنوایان

  • گلستان سرآمد والیبال ساحلی معلولین