ورزش ایران (ورزش های راکتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

مسابقات دور رفت لیگ تنیس آینده سازان

برنامه زنده " ورزش ایران، ورزش های راکتی" روز سه شنبه 23 مرداد در گفتگو با محسن خداپرست، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تنیس به موضوع برگزاری مسابقات دور رفت لیگ آینده سازان پرداخت.

1398/05/22
22:17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محسن خداپرست، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تنیس پیرامون مسابقات دور رفت لیگ آینده سازان اظهار کرد: دور رفت لیگ آینده سازان در رده سنی 16 و 18 سال از شنبه آغاز و تا جمعه ادامه دارد. 17 تیم از سراسر کشور در این مسابقات حضور دارند. دور برگشت این مسابقات در اسفند ماه برگزار می شود.

وی درخصوص علت استقبال از لیگ نوجوانان و جوانان به نسبت بزرگسالان گفت: هزینه این رده به نسبت کمتر است. خانواده ها هم علاقمند هستند و به عنوان آینده نگری نگاه می کنند. در بخش نوجوانان 12 و 14 سال 38 تیم شرکت کردند. البته بحث ارتقای رنکینگ کشوری هم موثر بوده است.

خداپرست اعلام کرد: قرار است که تیم ملی از رنکینگ کشوری تعیین شود.

از آنجا که شاید بازیکنانی باشند که در ایران بازی نکنند و یا رنکینگ بین المللی خوبی داشته باشند. درنتیجه تصمیم گرفته شد جهت تشکیل تیم ملی از نفرات برتر رنکینگ کشوری برای مسابقات انتخابی دعوت شود. بعلاوه یک یا دو بازیکن که سرمربی تیم صلاح می داند نیز در مسابقات انتخابی شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه امسال روی رده جوانان تمرکز زیادی داریم، عنوان کرد: بعضی از بازیکنان استعداد و توانایی خوبی در بازی دارند ولی شرایط و امکانات شرکت در همه مسابقات را ندارند. مسابقات استعدادیابی که در شهریور برگزار می شود، فرصت خوبی است که این استعدادها شناسایی شوند. وضعیت حضور بازیکنان در مسابقات لیگ این نوید را می دهد که راه درستی می رویم. البته قطعا کار و فعالیت بیشتری را نیز می طلبد.

برنامه زنده "ورزش ایران، ورزش های راکتی" روز سه شنبه 23 مرداد با اجرای مرادی و کارشناسی شاهرخ کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راکتی)