صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقيقه

برنامه مجله ورزش های راکتی سه شنبه ۱۷ اسفند با حضور بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش به بیان برنامه ها و وضعیت این فدراسیون اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش از برگزاری مجمع سالیانه خبر داد و گفت: روز دوشنبه مجمع سالیانه فدراسیون اسکواش به ریاست داورزنی، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. نمایندگان اکثر هیئت های استانی و شهریان، نائب رئیس کمیته ملی المپیک در این مجمع حضور داشتند. خوشبختانه معاون وزیر از عملکرد دوساله فدراسیون رضایت داشت و با توجه به اینکه ایشان در ریاست فدراسیون، اداره کل تربیت بدنی استان ها، ستاد وزارت ورزش و جوانان و ... فعالیت داشتند؛ مسائل و مشکلات استان ها را از نزدیک درک کرده اند و وی توانست راهنمایی های خوبی برای مدیریت فدراسیون به ما ارائه کند.
این مجمع حدود ۳ ساعت بطول انجامید و در نهایت شرایطی فراهم شد تا از قهرمانان ورزشی خود، مسئولان تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش تقدیر و تشکر کنیم. با توجه به برنامه ریزی هایی که برای سال آینده انجام شده امیدواریم اتفاقات خوبی رقم بخورد.
فقیر در ادامه بیان کرد: سه روز قبل از مجمع و در مراسم بزرگداشت قهرمانان ورزشی که در حضور رئیس جمهور انجام شد؛ خوشبختانه برای اولین بار از ۴ تن از ملی پوشان اسکواش کشورمان تقدیر شد.
نائب رئیس فدراسیون اسکواش درباره برنامه های سال آینده این فدراسیون گفت: در بیست و سوم فروردین سال ۹۶ برپایی مرحله نهایی لیگ برتر و لیگ دست یک اسکواش را در جزیره کیش خواهیم داشت. سی و یک فروردین نیز مسابقات پی اس ای را با جایزه پنج هزار دلاری در همین جزیره برگزار خواهیم کرد.
درحال حاضر کار طراحی و ساخت دو کورت شیشه ای به همراه جایگاه تماشاچیان در این جزیره شروع شده که شرایط مساعدی را برای برگزاری مسابقات بین المللی فراهم می کند. البته سه سال پیش و همزمان با مسابقات قهرمانی آسیا سه کورت شیشه ای را در محله دارآباد تهران افتتاح کردیم که قصد داریم در کنار آن با همکاری بخش خصوصی مجموعه ای ایجاد کنیم.
خبر خوش دیگر اینکه با عنایب وزیر ورزش و جوانان و معاون وزارت و با توجه به نداشتن آکادمی و محل مناسبی برای تمرین تیم ملی اسکواش، قطعه زمینی در غرب مجموعه ورزشی انقلاب به فدراسیون اسکواش تحویل داده شد که پس از پیدا کردن سرمایه گذار به ساخت آکادمی آبرومندی برای اسکواش کشورمان خواهیم پرداخت.
برنامه زنده مجله ورزش های راکتی سه شنبه ۱۰ اسفند کاری از گروه علوم ورزشی بود که با اجرای کشاورز پخش شد. این برنامه ساعت ۱۵:۰۵روزهای سه شنبه به مدت ۵۵ دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.


مرتبط با این خبر

  • گرانی مجموعه های تنیس دولتی

  • اسکواش برای تابستان دانش اموزان

  • بی سالن بودن هیئت بدمینتون استان تهران

  • موفقیت تیم تنیس روی میز در دولسدورف

  • نظری: مدال آوری تنیس روی میز در مدیریت جدید دور از انتظار نیست

  • ایران میزبان همفتمین دوره رقابت های تنیس پیشکسوتان

  • اعزام ورزشکاران تنیس روی میز و تنیس به مسابقات کشورهای اسلامی

  • استعدادیابی دانس آموزان در تنیس روی میز

  • اعزام نوجوانان تنیس باز به کمپ های بلژیک

  • امیدها برای پیروزی ایران در جام دیویس