ورزش ایران (ورزش های راکتی) سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (ورزش هاي راكتي)

اسامی اسکواش بازان اعزامی به قهرمانی آسیا

برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 14 اسفند با حضور محمدحسین سنایی سرمربی تیم ملی اسکواش به موضوع نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و توسعه امکانات سخت افزاری این رشته در کشور پرداخت.

1397/12/15
07:58

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدحسین سنایی، سرمربی تیم ملی اسکواش پیرامون نفرات اعزامی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: مسابقات قهرمانی آسیا 10 تا 15 اردیبهشت ماه در مالزی برگزار می گردد. سجاد زارعیان و سمیع الله قاصد آبادی در بخش آقایان و حدیث فرزاد و فرشته اقتداری در بخش خانمها به این مسابقات اعزام می شوند.
وی عنوان کرد: در سالهای اخیر پیشرفتهای خوبی در اسکواش در عرصه بین المللی داشتیم. امسال مردان در بخش تیمی سومی قهرمانی آسیا را بدست آوردند و زنان سنایی درخصوص وضعیت امکانات سخت افزاری اسکواش در استانها گفت: تقریبا در تمام استانها زمینهای اسکواش دیواری داریم. مسابقات بین المللی مثل قهرمانی آسیا در کورت شیشه ای برگزار می شود. اخیرا در یزد یک کورت تمام شیشه ای افتتاح شد. طی توافق با شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی و فدراسیون اسکواش باشگاه اسکواش انقلاب به فدراسیون واگذار و قرار شد که در زمین کنار این باشگاه آکادمی مجهز اسکواش با همکاری شرکت تجهیز ایجاد شود. امیدواریم دومین کورت شیشه ای در آنجا ساخته شود.
وی در ادامه افزود: استانهای شمالی، اردبیل و کیش که سالها مرکز اسکواش کشور بود، این پتاسیل را دارند که دارای این سازه شوند و این کار نیاز به حمایت مالی دارد. امیدواریم در سالهای آینده در همه استانها این اتفاق بیفتد.
برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 14 اسفند با اجرای محمدی بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (ورزش های راکتی)