صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 9 مرداد با حضور سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز به موضوع عملکرد تیم تنیس روی میز کشورمان در مسابقات اپن جهانی اردن پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان حسنی، سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز پیرامون شرکت نوجوانان و جوانان تنیس روی میز کشورمان در اپن جهانی اردن و نتایج حاصله اظهار کرد: در طول سال، حدود 25 مسابقه از این دست در کشورها و قارهای مختلف در 3 سطح مسابقاتی برگزار می گردد. اردن به دلیل نزدیکی به کشورمان و هزینه های کمتری که در بردارد، گزینه مناسبی بود که تیم ملی نوجوانان و جوانان کشورمان را به این دوره از مسابقات اعزام نمائیم. در پایان مسابقات ورزشکاران ما در بخش های تیمی و انفرادی 12 مدال کسب کردند.
وی در ادامه افزود: در این تورنمنت دو چهره جدید داشتیم، محمدجواد سهرابی که در انفرادی توانست نفر ششم رنکینگ جهانی از هند را شکست دهد و صاحب مدال برنز شود و همچنین در بخش دو نفره همراه با مبین علیپور مدال برنز را از آن خود کنند.
حسنی تصریح کرد: امین احمدیان هم که یکی از چهره های اصلی برنامه ریزی فدراسیون برای آینده این رشته است که توانسته سهمیه المپیک جوانان را نیز کسب کند. او همچنین یکی از گزینه های حضور در فینال جوانان جهان است و شرایط خوبی برای شرکت در این مسابقات دارد.
سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز یادآور شد: فدراسیون تنیس روی میز سرمایه گذاری خوبی روی بازیکنان دیگر مثل نوید شمس و رادوین خیام انجام داده است. این دو ورزشکار ما جز 18 نفر برتر نوجوانان جهان هستند.
وی در پایان تاکید کرد: در دو سال گذشته حضور بازیکنان ما در رده های سنی در مسابقات و اردوهای مختلف خانمها و آقایان بی سابقه بود. برای اولین بار در مرداد ماه 4 نونهال دختر و پسر به کمپ تمرینی باکو می روند و اردوی مشترک دارند. در ضمن تیم ملی بزرگسالان ما نیز در اردوی مجارستان بسر می برند تا برای حضور در بازیهای آسیایی و رقابتهای سختی که با برترین های آسیا و جهان دارند؛ آماده شوند.
برنامه زنده "مجله ورزش های راکتی" روز سه شنبه 9 مرداد با اجرای شاهرخ کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • استقبال بیش از 32 کشور از مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر

  • 20 دی آغاز دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز

  • اعلام زمان مسابقات جام حذفی تنیس در کیش

  • عملکرد موفق تنیس روی میز جوانان در مسابقات قهرمانی جهان

  • قهرمانی تنیس دو نفره دختران در مسابقات غرب آسیا

  • غربالگری استعدادهای اسکواش کشور کلید خورد

  • انتخاب تیم ملی تنیس روی میز برای مسابقات جهانی مجارستان

  • آغاز لیگ برتر تنیس روی میز مردان کشور

  • آخرین برنامه های مسابقات تنیس روی میز کشور

  • درخواست میزبانی ایران برای مسابقات دیویس کاپ آسیا