صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه "مجله ورزش های راکتی" سه شنبه 4 اردیبهشت با حضور بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش و محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون به موضوع تصمیم گیری برای اعزام تیم های ملی اسکواش و بدمینتون به بازی های آسیایی جاکارتا اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش پیرامون موافقت با اعزام تیم ملی اسکواش به بازی های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: طی جلسه ای که ریاست فدراسیون اسکواش با وزیر ورزش و مسئولان کمیته اعزام به بازی های آسیایی موافقت شد که تیم آقایان و بانوان ما در بازیهای آسیایی جاکارتا شرکت داشته باشند. آخرین دوره ای که ما در بازی های آسیایی شرکت داشتیم در بوسان کره جنوبی بود. امیدواریم بعد از گذشت چندین دوره، حضور موفقی را تجربه و مقام خوبی را کسب کنیم.
وی با اشاره به برگزاری یک اردوی تمرینی مناسب در آینده ای نزدیک خاطرنشان کرد: با توجه به فرصت زمانی کمی که داریم باید برنامه ریزی های خوبی صورت گیرد تا تیم ها به بهترین شکل آماده این رقابتها شوند. در همین راستا فردا جلسه ای در فدراسیون با حضور سرمربی و مربیان تیمهای آقایان و بانوان برگزار می شود تا برنامه ها بطور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون هم بعنوان دیگر مهمان این برنامه درخصوص تصمیم گیری جهت اعزام ورزشکاران رشته بدمینتون به بازی های آسیایی بیان کرد: مسئولان در حال بررسی این موضوع هستند و امیدواریم بتوانیم دو نماینده در جمع کاروان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.
وی در ادامه افزود: سال 96 دو رویداد بین المللی یعنی مسابقات جوانان در سمنان و جام فجر را در کشور داشتیم. در تقسیم بندی فدراسیون آسیایی بدمینتون 4 گروه پلاتینیوم، طلا، نقره و برنز وجود دارد که ما سرگروه گروه طلایی هستیم. درحالیکه 4 سال پیش در گروه برنز بودیم که پیشرفت بسیار خوبی داشته ایم. در این گروه حدود 23 کشور زیرمجموعه ایران هستند و انتظار می رود که نمایندگان ما نیز در بازیهای آسیایی شرکت داشته باشند. امیدواریم که این اتفاق بیفتد و دو نفر نماینده بدمینتون برای اعزام به رقابتهای المپیک جاکارتا داشته باشیم.
برنامه زنده مجله ورزش های راکتی سه شنبه 4 اردیبهشت کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • بجنورد میزبان هفدهمین دوره لیگ دسته دوم بدمینتون بانوان

  • کسب مقام حاصل استعدادهای سرمایه گذاری شده در در بدمینتون

  • آخرین تلاش ها برای آماده سازی تنیس بازان در جاکارتا

  • اما و اگرها در نحوه انتخابی تیم ملی تنیس بانوان برای اعزام به بازیهای آسیایی

  • آخرین مسابقات تنیس جام رمضان و ایده های نو برای سال های بعد

  • استقبال از مسابقات تنیس جام رمضان

  • اوقات فراغت تابستان دانش آموزان با میزهای پینگ پنگ پر می شود

  • برنامه های جامع هیات تنیس استان البرز برای توسعه این رشته ورزشی

  • تائید اعزام تنیس روی میز، اسکواش و تنیس به جاکارتا، بدمینتون در انتظار تصمیم گیری

  • برنامه ریزی مسابقات متعدد در تقویم فدراسیون تنیس