صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

سه شنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه "مجله ورزش های راکتی" سه شنبه 4 اردیبهشت با حضور بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش و محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون به موضوع تصمیم گیری برای اعزام تیم های ملی اسکواش و بدمینتون به بازی های آسیایی جاکارتا اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ بابک فقیر، نائب رئیس فدراسیون اسکواش پیرامون موافقت با اعزام تیم ملی اسکواش به بازی های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: طی جلسه ای که ریاست فدراسیون اسکواش با وزیر ورزش و مسئولان کمیته اعزام به بازی های آسیایی موافقت شد که تیم آقایان و بانوان ما در بازیهای آسیایی جاکارتا شرکت داشته باشند. آخرین دوره ای که ما در بازی های آسیایی شرکت داشتیم در بوسان کره جنوبی بود. امیدواریم بعد از گذشت چندین دوره، حضور موفقی را تجربه و مقام خوبی را کسب کنیم.
وی با اشاره به برگزاری یک اردوی تمرینی مناسب در آینده ای نزدیک خاطرنشان کرد: با توجه به فرصت زمانی کمی که داریم باید برنامه ریزی های خوبی صورت گیرد تا تیم ها به بهترین شکل آماده این رقابتها شوند. در همین راستا فردا جلسه ای در فدراسیون با حضور سرمربی و مربیان تیمهای آقایان و بانوان برگزار می شود تا برنامه ها بطور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون هم بعنوان دیگر مهمان این برنامه درخصوص تصمیم گیری جهت اعزام ورزشکاران رشته بدمینتون به بازی های آسیایی بیان کرد: مسئولان در حال بررسی این موضوع هستند و امیدواریم بتوانیم دو نماینده در جمع کاروان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.
وی در ادامه افزود: سال 96 دو رویداد بین المللی یعنی مسابقات جوانان در سمنان و جام فجر را در کشور داشتیم. در تقسیم بندی فدراسیون آسیایی بدمینتون 4 گروه پلاتینیوم، طلا، نقره و برنز وجود دارد که ما سرگروه گروه طلایی هستیم. درحالیکه 4 سال پیش در گروه برنز بودیم که پیشرفت بسیار خوبی داشته ایم. در این گروه حدود 23 کشور زیرمجموعه ایران هستند و انتظار می رود که نمایندگان ما نیز در بازیهای آسیایی شرکت داشته باشند. امیدواریم که این اتفاق بیفتد و دو نفر نماینده بدمینتون برای اعزام به رقابتهای المپیک جاکارتا داشته باشیم.
برنامه زنده مجله ورزش های راکتی سه شنبه 4 اردیبهشت کاری از گروه علوم ورزشی با اجرای کشاورز بود. این برنامه ساعت 15:05 روزهای سه شنبه به مدت 55 دقیقه تقدیم دوستداران رشته های ورزشی راکتی می شود.

مرتبط با این خبر

  • آخرین برنامه های مسابقات تنیس روی میز کشور

  • درخواست میزبانی ایران برای مسابقات دیویس کاپ آسیا

  • آغاز اردوهای تیم ملی تنیس از هفته چهارم آبان

  • تحویل باشگاه اسکواش انقلاب به فدراسیون اسکواش

  • رویکردهای جدید فدراسیون اسکواش در توسعه ورزش قهرمانی

  • برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی هوپس تنیس روی میز

  • دستاوردهای برگزاری رقابتهای تنیس زیر 14 سال آسیا در تایلند

  • انتخاب نفرات برتر تنیس ساحلی

  • برنامه های جدید فدراسیون تنیس در توسعه کیفی این رشته

  • نیما و نوشاد عالمیان و لیگ های اروپایی