جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

علی حسینی: وزنه برداران نزدیك مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه برداری گفت: به دلیل وضع نامعلوم فدراسیون، وزنه برداران نزدیك مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند.

1400/10/27
10:32

سعید علی حسینی سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان در گفتگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: هم اكنون اردبیل هستم و كارهای هیئت استان اردبیل را پیش می‌برم. انشالله تا چند وقت دیگر مسابقات جوانان جهان را داریم و با همت استاندار اردبیل و كشت و صنعت مغان اردوی خوبی برگزار كردیم.

وی ادامه داد: با اتفاقاتی كه در فدراسیون افتاده و نامعلوم بودن وضع آن، زحماتمان بی ثمر بود و جوانانی كه ركوردهای خوبی داشتند به حال خود رها شده‌اند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان بیان كرد: وزنه برداری به لحاظ تغذیه، استراحت و سایر مسائل هزینه بر است و اگر یك ورزشكار جوان به لحاظ مالی نتواند خود را ساپورت كند به مشكل برمی‌خورد.

علی حسینی با بیان اینكه وزنه برداران نزدیك مسابقات جهانی به حال خود رها شده‌اند، تصریح كرد: دو بازیكن به دلیل كرونا نیستند و مسابقات یك سال به خاطر كرونا و یك سال هم به دلیل مسائل مالی نرفتند و با این شرایط در آینده نمی‌توانند در مسابقات با حریفان رقابت كنند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان افزود: بنده مسئولیت هیئت وزنه برداری اردبیل را برعهده دارم و بازیكنان را در اردبیل تمرین دادم و مسعود محرابی كمك مربی بنده در تیم ملی جوانان درخواست داد اردوی جوانان تداوم داشته باشد، اما متاسفانه وضع نامعلوم فدراسیون باعث شد این اردو تداوم نداشته باشد.

وی در پایان گفت: تیم جوانان و تیم نوجوانان با دو سه ماه اردو نمی‌توانند شایستگی خود را نشان دهند. امیدوارم به وضع تیم رسیدگی و اردوهای خوبی داشته باشیم تا تیم كشورمان در مسابقات سربلند باشد.

برنامه جهان ورزش هر روز ساعت 9 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)