جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

ركوردزن وزنه برداری بانوان از مشكلاتش در رادیو ورزش گفت

فاطمه یوسفی ملی پوش دسته به اضافه 87 كیلوگرم تیم وزنه‌برداری در گفتگویی با برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) رادیو ورزش از مشكلات و عدم دریافت حقوق و پاداش خود پس از مسابقات جهانی مطالبی را عنوان كرد.

1400/10/06
14:15

به گزارش رادیو ورزش؛ فاطمه یوسفی ملی پوش دسته به اضافه 87 كیلوگرم تیم وزنه‌برداری زنان ایران در گفتگویی با برنامه جهان ورزش (وزنه‌برداری) درباره خود گفت: 26 سال سن دارم و حدود دو سالی است كه ورزش حرفه‌‎ای را دنبال می‌كنم. با توجه به تمرینات سختی كه در اردوها برای رقابت‌های قهرمانی ازبكستان داشتم، ركوردهای مناسبی را هم ثبت كردم. در تاشكند بنا بر نظر فدراسیون و مشاور فنی تیم، ركوردهای خود را به نسبت اردوها كاهش دادم. سطح مسابقات بسیار خوب بود. مهمترین رقبای من كره، چین، تایلند و روسیه هستند كه در صورت تمرین مداوم توانایی رسیدن و كمتر كردن اختلاف با آنان را خواهم داشت.

یوسفی با اشاره به فراهم كردن امكانات برای بانوان ورزشكار اظهار داشت: فدراسیون در این مسابقات تمام سعی خود را كرد تا بتواند تجهیزات مناسبی را آماده كند تا بازیكنان به لحاظ روانی آرامش داشته باشند. من نه پاداش و نه حقوقی دریافت می‌كنم. به طور روزانه حداقل 5 ساعت را به تمرین اختصاص می‌دهم و زمانی برای داشتن شغل دیگر را ندارم.

وی انتظار خود را از مسئولین استانی بیشتر دانست و خاطر نشان كرد: از مسئولین استانی بسیار انتظار حمایت دارم. آنان حتی از من در خصوص زمان بازگشتم به شیراز سوالی نكردند و از شرایط من مطلع نیستند. تقریبا یك سال است كه در سالن خصوصی تمرینات خود را انجام می‌دهم و مسئولین توجه ویژه ای به من ندارند.

دختر فوق سنگین وزنه‌برداری از زمان برگزاری اردوها و حجاب خود در مسابقات اینگونه گفت: زمان دقیق اردوها مشخص نیست. من در حال آماده سازی برای مسابقات كشورهای اسلامی و بازی‌های آسیایی هستم. زمانی كه توانایی زدن وزنه با حجاب را دارم، بسیار برایم ارزشمند است. امید دارم در آینده‌ای نزدیك با حجاب اسلامی روی سكو رفته و برای كشورم مدال آوری نمایم.

جهان ورزش (وزنه برداری) به تهیه كنندگی محسن افضلی، گویندگی مجید مرادی و كارشناس مجری محمدرضا منصوریان كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تهیه و پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)