جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

بررسی تورنمنت ابر قدرت‌های جهان وزنه‌برداری از رادیو ورزش

برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) امروز به بررسی مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی 2021 جهان با حضور دبیر فدراسیون این رشته می‌پردازد.

1400/09/22
07:44

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی 2021 جهان از روز شانزدهم تا بیست و ششم آذرماه در شهر تاشكند ازبكستان در حال برگزاری است. مسابقاتی كه بعد از بازی‌های المپیك معتبرترین رقابت در این رشته به شمار می‌رود و ورزشكاران به دنبال ثبت افتخارات انفرادی و تیمی در آن هستند.
همچنین در این تورنمنت قویترین مرد جهان در دسته به اضافه 109 كیلوگرم انتخاب خواهد شد. در گذشته نفرات نامداری از ایران توانسته بودند با حضور در دسته فوق سنگین مدال‌های ارزشمند طلا و نقره را برای ورزش ایران به ارمغان آورند. حسین رضازاده، بهداد سلیمی، علی داودی، سجاد انوشیروانی، سعید علی حسینی و بهادر مولایی از جمله این نفرات بودند.

موضوع امروز برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) تحلیل و بررسی مسابقات جهانی وزنه‌برداری تاشكند ازبكستان است.

محسن بیرانوند دبیر فدراسیون، حمید رشیدی مربی و وحید رشیدی كارشناس و داور وزنه‌برداری از میهمانان برنامه امروز هستند.

گفتنی است در این دوره از رقابت ها وزنه برداران مطرحی همچون علی داوودی، سهراب مرادی و كیانوش رستمی از ایران حضور ندارند، اما همچنان ایران به عنوان یكی از مدعیان رفتن روی سكوی تیمی به كار خود ادامه می دهد.

جهان ورزش (وزنه برداری) به تهیه كنندگی محسن افضلی، گویندگی مجید مرادی و كارشناس مجری محمدرضا منصوریان امروز 22 آذر ماه ساعت 9 صبح از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)