صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

برنامه "مجله وزنه برداری" دوشنبه 22 خرداد، با بابک سلیمی، رئیس هیأت وزنه برداری استان کرمانشاه؛ منوچهر رضاخانی، رئیس هیأت وزنه برداری استان البرز و داوود ملکی، کارشناس وزنه برداری، گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ در بخش یک موضوع چند دیدگاه، بابک سلیمی، رئیس هیأت وزنه برداری استان کرمانشاه، در ارتباط با وضعیت کنونی هیأت این استان گفت: وزنه برداری کرمانشاه از نظر امکانات ضعیف است. ما همچنان از وسایلی که از قدیم داشتیم، استفاده می کنیم. میله ها اکثراً شکسته هستند؛ صفحاتمان یک طرفشان کنده شده است.
در زمان رضازاده 4 میله آموزشی و یک میلیون و صد هزار تومان دریافت کردیم. در زمان مرادی 3 میلیون تومان دریافت کردیم که به خاطر بدهی که داشتیم، وارد حساب طلبکارمان شد؛ سال گذشته هم 3 میلیون تومان گرفتیم؛ اما از نظر میله و دیگر وسایل چیزی دریافت نکرده ایم. اخیراً فدراسیون میله و صفحاتی که بازیکنان تیم ملی با آنها تمرین کرده اند را در اختیار ما گذاشته است.
منوچهر رضاخانی، رئیس هیأت وزنه برداری استان البرز، اظهار داشت: ما در 5،6 ماه گذشته 3 قهرمان آسیا و جهان داشتیم که این یک نوید برای وزنه برداری استان البرز است. با توجه به اینکه قهرمانان زیادی در این هیأت تمرین می کنند، انتظارات بالاست؛ زیرا با قهرمانان کار کردن سخت و آنها توقعات زیادی از ما دارند.
وی، مشکل اصلی هیأت البرز را اینطور شرح داد: ما یک سالن وزنه برداری را سال گذشته تجهیز کرده ایم و حتی مسابقات شش جانبه ای در آن برگزار شده است؛ اما همه هیأت ها نیاز به میله های هالتر استاندارد دارند؛ در این زمینه هم فدراسیون وزنه برداری و هم اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به ما قول داده اند که امکانات لازم را مهیا کنند.
داوود ملکی، کارشناس وزنه برداری، عنوان کرد: همه از شرایط موجود ناراضی و ناراحت هستند. مربیان و رؤسای هیأت استانها نمی توانند ابراز نارضایتی کنند؛ زیرا اگر گله کنند قطعاً یا حکمشان لغو می شود و یا از فدراسیون کنار گذاشته می شوند.
برنامه زنده "مجله وزنه برداری" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای منصوریان و تهیه کنندگی عباس حیدری، روزهای دوشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

مرتبط با این خبر

  • ضرورت فرهنگ سازی در حوزه دوپینگ کشور

  • دبیر کمیته داوران وزنه برداری: ما شرمنده داوران وزنه برداری هستیم

  • دلایل استعفای سیاهپور از سمت دبیری فدراسیون وزنه برداری

  • اهمیت پشتوانه سازی و تقویت زیرساختها در استمرار قهرمانی وزنه برداری کشور در جهان

  • بررسی علل ناکامی کیانوش در مسابقات قهرمانی جهان

  • بررسی ناداوری هایی که در حق سلیمی شد

  • درخشش سهراب مرادی در وزنه برداری

  • شیطنت ناتمام آمریکا برای تخریب روحیه وزنه برداران ایرانی

  • آخرین وضعیت وزنه برداران کشور در آستانه مسابقات جهانی

  • تحلیل و بررسی لیگ برتر وزنه برداری جوانان