ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

پاسخ سرپرست فدراسیون وزنه برداری به شائبه های انتخابات


برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 3 تیر، با خسروی، سرپرست فدراسیون وزنه برداری، درباره زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری به گفتگو پرداخت.

1398/04/03
12:51


به گزارش رادیو ورزش؛ خسروی، سرپرست فدراسیون وزنه برداری، در تشریح آخرین اخبار برگزاری مجمع اظهار داشت: بنده اکنون برای پیگیری زمان برگزاری مجمع در وزارت ورزش حضور دارم. انشالله که در این هفته تاریخ مجمع را به ما ابلاغ می کنند و ما بلافاصله دعوتنامه ها را برای دوستان ارسال می کنیم.
وی، در پاسخ به این سوال که اسامی قرار بود دیروز اعلام شود؛ آیا هنوز اعلام نشده است، بیان کرد: به من اعلام نکرده اند؛ زیرا باید رسماً اعلام شود. بنده به همین منظور در حال پیگیری هستم. در روند کارهای جاری فدراسیون هیچ وقفه ای ایجاد نشده است و مرتب کارهایشان را انجام می دهیم. اردوها هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان برقرار است.
سرپرست فدراسیون وزنه برداری، نیز در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد انتخابات یک مقدار به تعویق بیافتد؛ آیا این صحت دارد، عنوان کرد: خیر؛ چنین چیزی نیست. تا به اکنون صلاحیت ها اعلام نشده بود. هر زمان هم که اعلام شود، یک پروسه زمانی تا شروع مجمع نیاز است و باید دعوتنامه ها را به اعضا ارسال کنیم؛ وگرنه ما هیچ وقفه ای ایجاد نمی کنیم.
خسروی، در مقابل این گفته مجری که شائبه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه لیستی که از طریق فدراسیون ارسال کرده اید، اکنون با یک سری از اعمال نظرها روبرو می شود و معاونت وزارت ورزش بعضی از اعضای فهرست را تغییر می دهد، تصریح کرد: این اولین انتخابات نیست، آخرینش هم نیست. در تمام فدراسیون ها این کار را انجام می دهیم. حوزه ورزش قهرمانی وزارت ورزش بخشی به نام امور مجامع دارد که دائماً فدارسیون های مختلف را رصد می کند و مجامع آنها را برگزار می کند. هر فدراسیونی یک لیستی را به امور مجامع تقدیم می کند که 2 برابر، 3 برابر و حتی 4 برابر ظرفیت است و آنها افرادی در جایگاه های مشابه به هم هستند؛ به طور مثال وقتی 3 طلای جهان داریم، هر 3 را معرفی می کنیم و دست رئیس مجمع را باز می گذاریم تا یکی از نفرات را انتخاب کند. این بی انصافی است که بگوییم نظر روی شخص یا گروه خاصی است.
برنامه ورزش ایران وزنه برداری، با اجرای نوروزی و کارشناسی اقبالپور، روزهای دوشنبه، ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیو ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)