ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

دلایل ایجاد وقفه در انتخابات فدراسیون وزنه برداری

برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 6 خرداد، در گفتگو با مهدی عطار اشرفی، کارشناس و پیشکسوت وزنه برداری، به بررسی وضعیت برگزاری انتخابات فدارسیون پرداخت.

1398/03/06
18:00

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی عطار اشرفی، کارشناس و پیشکسوت وزنه برداری، در خصوص وضعیت سرپرستی فدارسیون وزنه برداری گفت: وزنه برداری در طول 4 سال گذشته شرایط خوبی نداشته و وضعیت بسیار بحرانی را پشت سر گذاشته است. لازم بود که تغییراتی در فدراسیون وزنه برداری به وجود بیاید.
افرادی که برای مجمع ثبت نام کرده اند، شناخته شده، زحمتکش، جوان و جویای کار هستند. بعضی از این نفرات برای من که حدود نیم قرن در وزنه برداری حضور داشته ام، مورد تأیید هستند و به نظرم می توانند مثمرثمر باشند.
وی، در ادامه گفت: من در طول این سالهایی که در وزنه برداری حضور داشته ام، سراغ ندارم که یک نفر 7 دوره رئیس فدراسیون شده باشد. به هر حال بایستی یک سری تفکرات و نوآوری جدید در وزنه برداری به وجود بیاید. من با تمام مسئولین وزارت ورزش صحبت کردم. لازم است علاوه بر بازنشستگی یک سری تمهیداتی را در نظر بگیرند و این مسائل را لحاظ کنند.
عطار اشرفی، تصریح کرد: تعدادی از فدراسیون های ما درگیر این مسائل بودند که خوشبختانه تغییراتی در آن فدراسیون ها به وجود آمده است و خوب کار می کنند. هدف ما این نیست که زحمات شخصی که 7 دوره رئیس فدراسیون شده است را نادیده بگیریم؛ اما به نظرم دیگر آن شخص چیزی برای گفتن ندارد و هر چه فردی جدیدتر باشد، بهتر می تواند مسائل را دنبال کند.
اکنون هم اگر در انتخابات وقفه ای رخ داده و نمی توانند صلاحیت را تأیید کنند، دلیش این است که وزارت ورزش تصمیم دارد وضعیت انتخابات را از تک بعدی بودن دربیاورد و فرد شایسته ای را برای ریاست فدراسیون انتخاب کند.
برنامه ورزش ایران وزنه برداری، با اجرای نوروزی، روزهای دوشنبه، ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)