ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

گلایه محمدرضا براری از بی مهری برخواه


در برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 30 اردیبهشت، محمدرضا براری، وزنه بردار، از بی توجهی کادر تیم ملی نسبت به آسیب دیدگی وی گفت.

1398/02/30
12:48


به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا براری، وزنه بردار، در گلایه از مسئولین فدراسیون و کادر تیم ملی گفت: بعد از مسابقات جهانی چندین رقابت داشتیم؛ از جمله مسابقات قطر که کسب سهمیه المپیک بود. در مسابقات قطرکاپ، برخواه جایگزینی برای من گذاشت که نزدیک به 20 کیلو از رکوردی که در مسابقات جهانی زده بودم، کمتر زد. در مسابقات آسیایی هم کیا قدمی عملکرد مناسبی نداشت. انشالله که در مسابقات آینده این ورزشکار به وزنه های بهتری برسد. مشکل من این بود که بعد از مسابقات جهانی، به خاطر آسیب دیدگی گوش یک هفته تحت درمان بودم؛ حتی بیرانوند، دبیر فدراسیون، در جریان کار من است.
هفته قبل برای درمان گوشم به بیمارستان بهمن مراجعه کرده بودم؛ متأسفانه آنجا به من گفتند که دیگر هزینه درمان گوش شما را نمی دهیم و خود باید هزینه کنی و من به شهرستان بازگشتم. انتظار داشتم که پس از این اتفاق برخواه حداقل یکبار به من زنگ بزند و جویای احوالم شود. بالاخره من هم برای تیم ملی زحمت کشیده ام و با برخواه چندین مسابقه رفته ام. انتظار داشتم که چنین برخوردهایی با من نشود.
براری، ادامه داد: مسئله دیگری که وجود دارد، این است که حقم نبود بعد از یک مسابقه و آسیب دیدگی، چندین مسابقه را از دست بدهم. ما امسال مسابقات کشورهای اسلامی و رقابتهای جهانی را داریم. من هنوز بلاتکلیف هستم و معلوم نیست که به اردوی تیم ملی دعوت می شوم یا خیر.
با بیرانوند هم که صحبت کردم، گفت باید در مسابقات لیگ وزنه بزنید؛ در حالیکه 3 ماه قبل از رقابتهای جهانی باید اسامی رد شود و اگر اسم من اعلام نشود، به نحوی مسابقات جهانی هم از دست می دهم. رقابتهای کشورهای اسلامی هم در پیش داریم. من چند سال قبل طلای این مسابقات را گرفتم و دوست دارم در ترکیب تیم ملی باشم و مجدداً افتخارآفرینی کنم. ناملایمت هایی که اتفاق می افتد، یک مقدار من را ناراحت می کند و در بغض می برد.
وی، در پاسخ به این سوال که بعد از اتفاقی که بدون عمد توسط برخواه رخ داد، آیا از شما عذرخواهی صورت نگرفت، عنوان کرد: روز دوم این اتفاق به اتاقم آمد و گفت یا باید حلالم کنی یا باید دیه اش را بدهم؛ پس از آن دیگر وی را ندیدم. تا حدی که دوستان وقتی پیگیری کردند که برخواه شما چیکار می کنید، وی اظهار کرده دیگر در حیطه وظایف من نیست و خودش باید به درمان بپردازد. یک ماه قبل هم در فدراسیون وزنه برداری برخواه را دیدم و به احترام مربی ام بلند شدم و دستم را به سوی ایشان بردم؛ اما وی حتی به من دست هم نداد.
برنامه ورزش ایران وزنه برداری، دوشنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)