ورزش ایران وزنه برداری دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

مکمل های تاریخ مصرف گذشته در تیم ملی وزنه برداری!

برنامه "ورزش ایران وزنه برداری" دوشنبه 16 اردیبهشت، اخباری از وزنه برداری را مرور کرد و با مهران رئیسی، عضو شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری و رئیس هیأت وزنه برداری چهارمحال بختیاری، گفتگو کرد.

1398/02/16
11:33

به گزارش رادیو ورزش؛ مهران رئیسی، عضو شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری، درباره انتخابات فدراسیون گفت: دوره 4 ساله مدیریت فدراسیون در تاریخ 7 اردیبهشت پایان یافته است و طبق روال کارهای انتخابات و برگزاری مجمع انجام می شود. انشالله هر چه زودتر انتخابات برگزار شود و فدراسیون وزنه برداری که یکی از امیدهای ورزش کشور در المپیک است، بدون دغدغه به کار خود ادامه دهد.
وی، در پاسخ به این سوال که نظر شما راجع به مسابقات قهرمانی آسیا و نتایج کسب شده در آن چیست، بیان کرد: جای دارد که عرض خسته نباشید خدمت کادر فنی تیم ملی داشته باشم. این موفقیت را به جامعه وزنه برداری تبریک می گویم. برخی افراد می گویند چرا تیمی که در جهانی قهرمان می شود، در مسابقات آسیایی نایب قهرمان شد؛ در حالیکه هدف بزرگ وزنه برداری ایران المپیک بوده است.
شرایط علی حسینی طوری نبود که اصلاً در مسابقات حضور پیدا کند. قرار بود این جوان به صورت سمبلیک و برای انجام آزمایش در رقابتها حاضر شود؛ اما روزهای آخر تشخیص داده شد که وزنه ای هم بزند. حدود 40 درصد تیم ما نیروهای جوانمان بودند.
فدراسیون سعی کرد سختی ها را تحمل کند و علی رغم شرایط دشوار اقتصادی که بر کشور حاکم است، تمام اردوها مستمر برگزار شود.
رئیسی در ارتباط با این صحبت مرادزاده که مکمل های تیم ملی تاریخ مصرف گذشته بوده اند، گفت: بنده تکذیب می کنم. کارخانه های این مکمل ها اعلام کرده اند که در محدوده زمانی که روی آنها درج شده است، بهترین بازدهی را دارند؛ نه اینکه بعد از آن زمان تاریخش گذشته است. ما برای مصرف مکمل ها با فدراسیون پزشکی هماهنگ می کنیم. اصلاً مگر می شود که مکمل تاریخ مصرف گذشته به ورزشکار داد؟! این حرکت اخلاقی نیست.
همچنین کوروش باقری در مصاحبه ای عنوان کرد: با انتخاب سرپرست برای فدراسیون یک گام به عدالت نزدیک شدیم.
هیأت وزنه بردای استان تهران جام رمضان را به یاد مرحوم فلاحتی نژاد برگزار می کند.
برنامه ورزش ایران وزنه برداری، دوشنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)