جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های پاراآسیایی 2022

مراسم تجلیل از مدال آوران بازی‌های پاراآسیایی 2022 هانگژو با همت شهرداری برگزار شد.

1402/10/18
12:37

به گزارش رادیو ورزش؛ مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی 2022 هانگژو صبح امروز دوشنبه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

غفور كارگری رئیس كمیته پارالمپیك در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: در این مراسم كه با هماهنگی میان كمیته ملی پارالمپیك و شهرداری تهران و همت سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شده است، علیرضا زاكانی شهردار تهران و سایر مسئولان این كمیته، چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و اعضای این شورا، كاظمی‌پور معاون وزیر ورزش و جوانان، حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، به‌همراه مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی و اعضای كادر فنی رشته‌های مختلف حضور دارند و قرار بود وزیر ورزش نیز در این مراسم حضور داشته باشد، اما به‌دلیل جلسه فوری در نهاد ریاست‌جمهوری، حضور ندارند.

كارگری افزود: كاروان فرزندان ایران در بین 46 كشور و بیش از 2700 ورزشكار در 22 رشته توانستند نایب قهرمان آسیا شوند و با شعار ایمان، ایران و افتخار با پرچمداری دختر شهید الداغی درخشیدند.

وی ادامه داد: تمام بچه‌ها با هم دیدار كردند و فضای بسیار معنوی و ورزشی در این مراسم با توجه به وجود جانبازان مدافع حرم و خانواده شهید سید رضی موسوی حاكم است.

رئییس كمیته پارالمپیك گفت: شهرداری برای قهرمانان پاراآسیایی هدایایی در نظر گرفته است و كمیته ملی پارالمپیك نیز در مراسمی انتخاب برترین‌های فرهنگی كاروان فرزندان ایران را خواهد داشت و به آنها جوایزی اهدا خواهد شد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)