جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

جلیلی: هیچ یك از مسئولین وزارت ورزش برای دیدن لیگ برتر وزنه‌برداری حضور پیدا نكردند

رئیس كمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری گفت: با وجود دعوتنامه رسمی برای مسئولین وزارت ورزش هیچ كدام برای دیدن این مسابقات حضور پیدا نكردند.

1402/10/11
14:12

محسن جلیلی رئیس كمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش در مورد محل برگزاری مسابقات لیگ برتر بیان كرد: با توجه به اینكه تیم ذوب آهن انصراف میزبانی خود را در هفته اول اعلام كرد، كمی برنامه‌های ما به هم ریخت و سالن لاله كه بسیار كوچك بود ولی به خاطر نزدیك بودن به مجموعه آزادی و هتل المپیك كه محل استقرار ورزشكاران بود، محل برگزاری مسابقات در نظر گرفته شد. قبل از آن قرار بود هتل المپیك محل برگزاری مسابقات باشد كه صحنه ورود ورزشكار ایده‌آل نبود.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه لیگ كشوری حكم انتخابی لیست نهایی برای مسابقات ازبكستان را داشت، طبق نظر سرمربی تیم ملی آقای نصیرشلال، اردو را تعطیل كردند وتمام ورزشكاران ملی‌پوش در لیگ وزنه زدند حتی آنها كه عضو باشگاه نبودند.

جلیلی در مورد ركوردهای ضعیف وزنه‌بردارها اظهار كرد: مربی‌ها از ترس اوت دادن و دور شدن از كورس رقابت‌ها ریسك نمی‌كنند و وزنه‌ها را پایین می‌گیرند و به همین دلیل به هدف خود نمی‌رسند. تصمیم بر این شده است كه برای لیگ بعدی حداقل نتیجه یك ورزشكاری كه امتیاز ضعیف بگیرد در لیگ لحاظ نشود.

رئیس كمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری ضمن گله‌مندی از مسئولین وزارت ورزش كه از لیگ برتر وزنه برداری استقبال نكردند گفت: برای تمام مسئولین وزارت ورزش برای دیدن فینال مسابقات لیگ برتر دعوتنامه رسمی فرستاده شده بود و با توجه به اینكه این مسابقات در تهران بود ولی هیچ یك از دوستان برای دیدن این مسابقات حضور پیدا نكردند.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)