جهان ورزش (وزنه برداری) دوشنبه از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران (وزنه برداري)

پانزوان: استعدادهایی كه داریم توانایی كسب عنوان قهرمانی در المپیك و جهانی را دارند

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه برداری گفت: استعدادهایی كه الان داریم نباید به حال خود رها شوند زیرا تمام آنها توانایی كسب عنوان قهرمانی در المپیك و جهانی را دارند.

1402/05/16
15:58

پانزوان سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه‌برداری در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: حدود یك سال پیش كه تیم را تحویل گرفتم تیم بسیار ضعیف بود و از لحاظ نفرات بسیار كمبود داشتیم در طول این یك سال در رده‌های پایه چندین مسابقه و المپیاد با حمایت فدراسیون وزن برداری برگزار شد تا این بچه‌ها شناسایی شدند و به تیم ملی دعوت شدند و با شركت در اردوهای مستمر كه حتی خانواده‌های خود را هم نمی‌دیدند توانستیم با این تیم آبروداری كنیم و و جایگاهی كه برای خودمان بود مجدداً كسب كنیم و قهرمان آسیا شویم.

وی افزود: استعدادهایی كه الان داریم كمی كم تجربه هستند و اكثر آنها نوجوانند ولی در مسابقات جوانان شركت می‌كنند و توانایی كسب عنوان قهرمانی در المپیك و جهانی را دارند و ما نباید این ورزشكاران را رها كنی.

سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه‌برداری اظهار كرد: یكی از مشكلات سنوات گذشته این بود كه ورزشكار به یك سطح آمادگی می‌رسید و بعد از یكی یا دو مسابقه رها می‌شد ولی فدراسیون جدید به این موضوع كاملاً اشراف دارد و برای این استعدادها اردوها و مسابقات مستمر برنامه‌ریزی كرده و ما به آنها 10 روز فرصت دادیم تا به ریكاوری و استراحت بپردازند و سریعا به اردوی تیم ملی برگردد تا برای مسابقات جهانی مكزیك آماده شوند.

پانزوان ادامه داد: با توجه به اینكه وزنه برداری یك ورزش ركوردی است و هر ورزشكار یك كلاس وزنی دارد و باید در آن سطح در میادین مختلف افتخار آفرینی كند ما باید دو تیم قدرتمند داشته باشیم متشكل از 24 نفر در اوزان مختلف با آمادگی كامل، تا با توجه به تغییرات در اوزان مختلف ما كمبود ورزشكار نداشته باشیم.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران (وزنه برداری)