ورزش ایران(دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری در جاده قهرمانی آسیا

برنامه "ورزش ایران، دوچرخه سواری" روز دوشنبه 26 فروردین با حضور رسول هاشم کندی، مربی تیم ملی دوچرخه سواری به موضوع ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری برای اعزام به مسابقات جاده قهرمانی آسیا در ازبکستان پرداخت.

1398/01/27
08:09

به گزارش رادیو ورزش؛ رسول هاشم کندی، مربی تیم ملی دوچرخه سواری پیرامون مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا که هفته آینده به میزبانی ازبکستان برگزار می شود، اظهار کرد: در مورد بانوان همان ترکیبی که قرار بود در بازیهای آسیایی جاکارتا شرکت داشته باشند یعنی سمیه یزدانی و ماندانا دهقان شرکت خواهند کرد. در بازیهای آسیایی به دلیل آسیب دیدگی یزدانی، دهقان در ترکیب اصلی قرار گرفت و عملکرد قابل قبولی هم داشت و در تایم تریل پنجم شد. با توجه به شرایط مساعدی که یزدانی نسبت به دهقان داشت، تحلیل کادر فنی این است که در قهرمانی آسیا نتایج بهتری گرفته می شود. در مسابقات ازبکستان مسیر مسابقه در بخش بانوان در انتها سربالایی است که این موضوع شانس کسب نتیجه را در بخش بانوان بیشتر می کند.
وی ادامه داد: در رده امید هم شانس خوبی داریم. گنج خانلو و‌ جمشیدیان در ترکیب تیم امید هستند. مسیر رده امید کفی است که شانس کسب مدال را بیشتر می کند. در بزرگسالان نیز انتهای مسیر مسابقه سربالاست.
هاشمی کندی عنوان کرد: سعی کردیم یک تیم کیفی را انتخاب کنیم. این مسابقات رشته تایم تریل تیمی هم دارد که تیمها مجاز هستند بصورت مشترک از تیم امید در این رشته استفاده کنند. سعید صفرزاده، بهنام آرین، مهدی سهرابی، حمید پورهاشم نفراتی هستند که بصورت قطعی انتخاب شده اند. البته از تیم امید هم به این افراد اضافه می شوند.
این مربی در آخر تاکید کرد: تاثیر باشگاه ها در عملکرد تیم ملی غیر قابل انکار است ولی باشگاه های ما نسبت به بودجه ای که در اختیار داشتند، عملکرد مناسبی نداشتند. باشگاه ها خیلی بهتر می توانستند اداره شوند تا ثمر آن را در تیمهای ملی ببینیم. به هر حال در سنوات گذشته به آن گونه که باید به بخش جوانان توجه نشد.
برنامه زنده "ورزش ایران، دوچرخه سواری" روز دوشنبه 26 فروردین با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی ادگار شمعونیان بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)