ورزش ایران(دوچرخه سواری) دوشنبه از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(دوچرخه سواري)

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری مدیر لایق آسیا شد

برنامه "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 6 اسفند با حضور خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع جلسه کمیته مدیریت دوچرخه سواری آسیا پرداخت.

1397/12/07
08:17

به گزارش رادیو ورزش؛ خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه ‌سواری پیرامون نشست کمیته مدیریت دوچرخه سواری آسیا که با حضور مسئولان فدراسیون‌های قاره و روسای کمیته‌های مختلف برگزار شد و انتخاب وی به عنوان مدیر لایق آسیا اظهار کرد: سابقه ورزشی چندین ساله من سبب شد که به عنوان مدیر لایق انتخاب شوم. سه کشور لبنان، ازبکستان و ایران بواسطه اینکه چند سالی است در توسعه دوچرخه سواری در کشورشان تلاش می کنند و میزبانی مسابقات را گرفته اند، جایزه لیاقت گرفتند.
قمری که رئیس کمیته جاده و تریال فدراسیون آسیاست پیرامون دیگر موضوعات این نشست بیان کرد: با توجه به اینکه عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته جاده و تریال آسیا هستم، در مورد اقداماتی که در سطح آسیا اتفاق افتاده گزارشاتی ارائه کردم. همچنین در مورد میزبانی مسابقات آینده تصمیم گیری شد. پیشنهاد شد که فدراسیون آسیایی تقوم سالیانه ای مانند تقویم جهانی داشته باشد. بعلاوه شرح وظایف کمیته ها مشخص شود و میزبان مسابقات با رئیس کمیته مربوطه هماهنگی بیشتری داشته باشد. در مجموع یکی از بهترین جلسات این چند ساله بود.
وی اعلام کرد: مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده در امارات و در تریال در اندونزی خواهد بود. در ضمن برای نظارت بر انتخابات فدراسیون آسیایی قرار شد که کمیته اخلاق با حضور نماینده فدراسیون جهانی تشکیل شود و بر روند انتخابات نظارت کند.
برنامه زنده "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 6 اسفند با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی ادگار شمعونیان بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(دوچرخه سواری)