صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه ها (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 26 آذر به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات رشته دوچرخه سواری اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ حامد قاسمی، مسئول روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری پیرامون جلسه امروز کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری اظهار کرد: امروز جلسه مهمی در فدراسیون دوچرخه سواری با حضور اعضای کمیته فنی و با ریاست خسرو قمری برگزار شد. در این نشست آخرین عملکرد تیمهای ملی، استعدادیابی بانوان و آقایان، اردوهای بدنسازی تیم ملی کوهستان و استقامت مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در مورد تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی کوهستان و جاده بحث و تبادل نظر شد.
وی ادامه داد: رسول هاشم کندی نماینده فدراسیون در المپیاد استعدادیابی بود که در البرز و خراسان رضوی برگزار شد. او گزارشی از این مسابقات ارائه کرد. نفرات برگزیده در این المپیاد در اردوهایی که در تهران برگزار می شود شرکت و نفرات نخبه در اردوهای بعدی جهت پشتوانه سازی تیم ملی حضور خواهند داشت.
قاسمی اعلام کرد: اردوهای تدارکاتی تیم استقامت و کوهستان از 10 دی تا 30 بهمن در بروجن در استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی علیرضا احمدی آغاز خواهد شد و ورزشکاران همراه مربی بدنساز جدید به تمرین خواهند پرداخت.
وی درخصوص معرفی مربی تیم ملی کوهستان عنوان کرد: "میورا" مربی ژاپنی مد نظر فدراسیون است و قرار شد که کمیته فنی بعد از تعطیلات ژانویه زمینه حضور این مربی را فراهم کند. میورا سابقه حضور در ایران را دارد و هم اکنون هم در تیمهای پایه استقامت و کوهستان ژاپن فعالیت دارد. قرار است که او به اردوی تیم ملی استقامت و کوهستان در بروجن ملحق و از نزدیک شرایط تیم و رکابزنان را ببیند و مذاکرات نهایی و برنامه هایش مورد بررسی قرار گیرد.
قاسمی در آخر گفت: در حال حاضر لیگ دسته یک پیست آقایان در آزادی در حال برگزار است. از رسانه ها و علاقمندان دعوت می کنم برای دیدن این مسابقات که رایگان هم است؛ حضور پیدا کنند.
برنامه زنده "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 26 آذر با اجرای سبحان اکرامی بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • عملکرد ضعیف دوچرخه سواران در مسابقات قهرمانی پیست آسیا

  • مسابقات دوچرخه_سواری قهرمانی آسیا

  • وضعیت تیم ملی دوچرخه سواری در آستانه اعزام به قهرمانی آسیا

  • کمبود ورزشکار در رشته دوچرخه سواری بانوان

  • ملاک فدراسیون دوچرخه سواری برای اعزام به دوره های بین المللی مربیگری و داوری

  • ارزیابی عملکرد تیم های داخلی در تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان

  • نتیجه ضعیف دوچرخه سواری برآیند زیرساخت ضعیف

  • دلایل عدم کسب نتیجه مطلوب دوچرخه سواری در جاکارتا

  • نقدی بر نتایج ضعیف رکابزنان در جاکارتا

  • اعتراض ایران به تغییر زمان رقابتهای دوچرخه سواری بازیهای آسیایی