صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه ها (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 22 مرداد با حضور محسن سلگی، مدیر تیمهای ملی فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع تغییر در برنامه رقابتهای دوچرخه سواری بازیهای آسیایی پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن سلگی، مدیر تیمهای ملی فدراسیون دوچرخه سواری با اعلام تغییر زمان برگزاری رقابتهای دوچرخه سواری بازیهای آسیایی در این رابطه توضیح داد: حدود 2 هفته پیش برنامه جدیدی از طرف کمیته ملی المپیک به فدراسیون ارسال شد و متاسفانه فاصله بین برگزاری مسابقات تایم تریل انفرادی و استقامت جاده برداشته شد و مسابقه استقامت جاده و تایم تریل انفرادی در دو روز متوالی برگزار می گردد. قاعدتا دوچرخه سواری که بخواهد در تایم تریل 155 کیلومتر پا بزند، عملکردش برای تایم تریل کاهش پیدا می کند. البته رئیس فدراسیون در مورد تغییرات اعمال شده به ACC و همه فدراسیونهای آسیا نامه اعتراضی فرستاد.
وی در ادامه افزود: با توجه به این تغییرات، برنامه اردو و ارنج تیم تغییراتی داشت. آروین گودرزی قرار بود در استقامت جاده و تایم تریل انفرادی رکاب بزند که با این اتفاق جلسه کمیته فنی برگزار شد و تصمیم گرفته شد که محمد گنج خانلو به جای آروین گودرزی در استقامت رکاب بزند و گودرزی تنها در تایم تریل انفرادی شرکت کند. کمیته ملی المپیک به ما امکان نداد که نفری را اضافه کنیم چون ثبت نام نفرات انجام شده و امکان وجود ندارد. و گرنه نفری را داشتیم که د سربالا تخصص داشت. گنج خانلو ورزشکار جوان و جنگنده ای است و امیدواریم که در امونیوم و جاده عملکرد خوبی داشته باشد. گودرزی در دوره قبلی بازیهای آسیایی در استقامت جاده نقره بگیرد و یکی از امیدهای ماست که عنوان قابل قبولی بگیرد. 22 آگوست مسابقات جاده،23 آگوست تایم تریل و 24 آگوست بانوان برگزار می شود.
سلگی درخصوص وضعیت آماده سازی تیمهای ملی بیان کرد: تیم سرعت از حدود یک ماه پیش به مالزی سفر کرده و چند روز قبل اعضای تیم برای حضور دربازیهای آسیایی فیکس شد و بقیه اعضای تیم به کشور بازگشتند. علی علی عسگری، محمد دانشور و احسان خادمی زیر نظر ابوحیدری تمرینات خود را ادامه می دهند. محمد رجبلو، محمد گنج خانلو و حمید سجادی دو شب پیش به اردو مالزی اضافه شدند. تیم کوهستان در محل بازیهای آسیایی مستقر شده و امروز تمرینات خود را در جاکارتا شروع می کنند. دوچرخه سواران استقامت میرصمد پورسیدی، مهدی سهرابی و سعید صفرزاده و آروین گودرزی به همراه رئیس فدراسیون و کادر فنی 25 مرداد به جاکارتا می روند.
برنامه زنده "مجله دوچرخه سواری" روز دوشنبه 22 مرداد با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی ادگار شمعونیان بود. این برنامه هر هفته ساعت 15:05 روزهای دوشنبه به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • عملکرد ضعیف دوچرخه سواران در مسابقات قهرمانی پیست آسیا

  • مسابقات دوچرخه_سواری قهرمانی آسیا

  • وضعیت تیم ملی دوچرخه سواری در آستانه اعزام به قهرمانی آسیا

  • "میورا" ژاپنی، گزینه اصلی مربی دوچرخه سواری کوهستان

  • کمبود ورزشکار در رشته دوچرخه سواری بانوان

  • ملاک فدراسیون دوچرخه سواری برای اعزام به دوره های بین المللی مربیگری و داوری

  • ارزیابی عملکرد تیم های داخلی در تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان

  • نتیجه ضعیف دوچرخه سواری برآیند زیرساخت ضعیف

  • دلایل عدم کسب نتیجه مطلوب دوچرخه سواری در جاکارتا

  • نقدی بر نتایج ضعیف رکابزنان در جاکارتا