صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

برنامه "مجله ورزش های آبی" یکشنبه 31 اردیبهشت با حضور وحید مرادی، دبیر فدراسیون قایقرانی به بررسی جلسه هئیت رئیسه این فدراسیون در کیش و حاشیه های مربی خارجی روئینگ اختصاص داشت.به گزارش رادیو ورزش؛ وحید مرادی، دبیر فدراسیون قایقرانی پیرامون برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در کیش اظهار کرد: دکتر مونسان، رئیس منطقه آزاد کیش و عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی است و به دعوت ایشان جلسه ای درخصوص توسعه رشته های قایقرانی در کیش برگزار شد. دکتر مونسان علاقمند است از ظرفیت آبی جزیره برای پر کردن اوقات فراغت ساکنان آن استفاده شود. ساخت پیست بین المللی و استاندارد در جزیره کیش از دیگر بحث های ما در این جلسه بود. ما از جزیره هندورابی نیز بازدید داشتیم که این جزیره پتانسیل بسیار بالایی در ورزش های آبی دارد.
مرادی درخصوص حاشیه های بوجود آمده در تیم ملی روئینگ بیان کرد: کل این جریانات را دو سه نفر هدایت می کنند که علاقمندند کنار جیو گانیک حضور پیدا کنند و متاسفانه ایشان را هم تحت تاثیر خود قرار داده اند. جیو گانیک روی افشین فرزام یکی از بهترین مربیان ما انگشت گذاشته و گفته که وی نباید در تیم ملی حضور داشته باشد.
فدراسیون ضمن اینکه می خواهد از ظرفیت مربیان خارجی استفاده کند در عین حال به مربیان داخلی خود هم پشت نمی کند. بعد از المپیک ریو ما عذر بعضی از مربیان خود را خواستیم که به مذاق عده ای خوش نیامد و آنها امروز بشکل دیگری حرکت می کنند. جیو گانیک را در همین ارتباط دعوت کردیم ولی این بدین معنا نیست که او بخواهد با مربی داخلی برخورد کند. ضمن اینکه به توانایی جیو گانیک اعتقاد داریم در عین حال توانایی مربی ایرانی را هم باور داریم. طبق قرارداد باید پول زیادی به این مربی پرداخت شود و ایشان هم باید تابع نظرات فدراسیون باشد.
وی در ادامه افزود: دو گزینه پیش روی این مربی است: 1- بپذیرد با مربیان مد نظر فدراسیون و از جمله افشین فرزام همکاری کند و 2- فدراسیون 4 ورزشکار فرزام را کماکان تحت نظر خود وی باقی بگذارد و جیوگانیک با مربیان دیگر در رده ها و قسمت های دیگر کار کند.
بعید می دانم جیو گانیک با سطح مبلغ بالای قرارداد ما به کشور دیگری برود و امروز هم قرار است جلسه ای در این ارتباط تشکیل شود. شنیده ها حکایت دارد که تنی چند که ایشان را در دست خود دارند گفته اند شرایط فدراسیون را قبول نکند تا فرزام برود. این رفتار خیلی زشت و سخیف است.
ما 3 روز ویزای ایشان را تمدید کردیم تا ظرف این مدت تصمیم بگیرد و یکی از دو گزینه را انتخاب کند یا اینکه ایران را ترک کرده تا فدراسیون ظرف مدت کوتاهی با یک مربی طراز اول که تعاملش با مربیان ایران بالا و در اختیار فدراسیون نیز باشد کار را ادامه دهد.
برنامه زنده "مجله ورزش های آبی" یکشنبه 31 اردیبهشت کاری از گروه مسابقات ورزشی و با اجرای حسین شریفی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته درمیان) از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • برنامه های رضوانی در دوران ریاست جدید

  • تحلیل رقابت های لیگ برتر واترپلو

  • طلایی شدن کانوپولو و انگیزه ها برای مسابقات جهانی

  • حذف سرپرستی از فدراسیون ها

  • نقد لیگ واترپلو

  • درخشش پاروزنان روئینگ در مسابقات قهرمانی آسیا

  • کسب اولین مدال جهانی قایقرانی

  • تمهیدات فدراسیون نجات غریق و ایمنی سواحل

  • مدال پرافتخار قایقران مازندرانی در مسابقات جهانی

  • تشکیل تیم ملی شنای بانوان پس از 12 سال