ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

چهارمین مرحله اردوی آبهای آرام در شورابیل

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 15 اردیبهشت با حضور حسین ملکی، مربی تیم ملی کایاک به موضوع آماده سازی قایقرانان تیم آبهای آرام پرداخت.

1398/02/16
08:18

به گزارش رادیو ورزش؛ چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام مردان از فردا 16 اردبیهشت ماه به میزبانی دریاچه شورابیل اردبیل برگزار می شود. 10 قایقران در بخش کایاک و کانو به دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام مردان دعوت شدند تا تمرینات خود را در قالب چهارمین مرحله اردوی آمادگی آغاز کنند. این مرحله از اردو 16 اردیبهشت تا 5 خردادماه به میزبانی هیات قایقرانی استان اردبیل در دریاچه شورابیل برگزار خواهد شد.
حسین ملکی مربی کایاک، الیاس اقلیمی مربی کانو و مرتضی قاطع سرپرست این اردو هستند.
در بخش کایاک احمدرضا طالبیان از اصفهان، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و صادق زمانی از گیلان، علیرضا جهان نما و علی مولایی از تهران و امید احمدی از زنجان و در بخش کانوکانادایی عادل مجللی از گلستان، شاهو ناصری از کردستان و علی اجاقی از کرمانشاه نفرات دعوت شده به اردو هستند.
حسین ملکی، مربی تیم کایاک پیرامون وضعیت آماده سازی تیمهای ملی آبهای آرام اظهار کرد: دریاچه شورابیل 2200 متر طول دارد. البته مسابقات در مسافت 1000 متر انجام می شود ولی معمولا تمرینات در پیستهای طولانی تر انجام می گردد تا کیفیت تمرینات بالا رود. سه اردوی 21 روزه هم در تهران داریم.
وی در ادامه افزود: رقابتهای کایاک مردان در المپیک 4 رویداد دارد که می توانیم کسب سهمیه کنیم. اول مرداد مسابقات جهانی مجارستان را در پیش داریم که کسب سهمیه المپیک هم هست. در کایاک چهار نفره شانس کسب سهمیه داریم. در این رقابتها 10 قایق اول کوآلیفاید می شوند. بعلاوه اینکه اولین قایق آسیایی هم سهمیه قاره می گیرد. تمرکزمان را روی کایاک چهار نفره گذاشته ایم و نهایت تلاش مان را می کنیم که به این مهم دست پیدا کنیم. اواخر خرداد نیز ترکیب تیم ملی مشخص می شود.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه 15 اردیبهشت با اجرای شهرام نوروزی بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)