ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

برنامه فدراسیون قایقرانی در سال قبل از المپیک

برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه اول اردیبهشت با حضور علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی به بررسی برنامه ها و اقدامات این فدراسیون جهت کسب سهمیه ورزشکاران در سال قبل از المپیک پرداخت.

1398/02/02
08:30

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی پیرامون اعتراض ورزشکاران کلیه رشته های مدال آور به تفاوت پرداختی در رشته فوتبال با سایر رشته ها اظهار کرد: در زمان رده بندی کشورمان در مسابقات المپیک و آسیایی همه لحظه به لحظه چشم انتظار رشته های مدال هستند تا افتخارآفرینی کنند و پله پله رده کشور را ارتقا دهند. در این شرایط رشته های مدال آور مد نظر قرار می گیرند. در این اوقات ورزشکاران ما خودشان را با رشته هایی که از درآمد بالا هستند مقایسه می کنند. اگر در دریافتی ورزشکاران سایر رشته ها تجدید نظر شود، کمک می کند که خود را با رشته هایی مثل فوتبال که درآمد خاص خودش را دارد، مقایسه نکنند.
سهرابیان درخصوص برنامه فدراسیون برای کسب سهمیه المپیک در سال قبل از المپیک بیان کرد: مدیریت با داشته ها یک اصل اساسی است. مدیریت با داشته هایش برنامه ریزی می کند و الگوی آینده خود را ترسیم می نماید. به مرور زمان با رسیدن بودجه از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و حامیان مالی برنامه آینده را ترسیم خواهیم کرد. با داشته های اندک فدراسیون و بدهی که گذاشته شده بود امکان خرید چیزی جز قایق و لوازم نبود. برنامه هایمان را شروع کرده ایم. در ضمن موفق شدیم که مجددا میزبانی کانوپولو را به ایران بازگردانیم.
وی در ادامه عنوان کرد: امیدواریم با کمک ورزشکاران، مربیان، هیئتهای استانی موفقیتهای خوبی را کسب کنیم و آرامش را به خانواده قایقرانی برگردانیم. ورزشکاران حیطه امنی را از ما طلب می کنند. همچنین مربیان ما بدون داشتن بیمه و با حقوق 700 و 800 هزار تومانی کار می کنند که امیدواریم بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم. اگر در چند ماه آینده پاسخگو باشم توانمندی این موضوع را دارم و اگر نه تنها شعار داده ام.
رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: ورزشکاران ما برای کسب سهمیه تلاش می کنند. باید تامین اعتبار بشکل مستمر صورت گیرد. تحصیل، شغل و زندگی من ورزش است. البته سوپرمن نیستم و نمی توان کار چهار سال را در یازده ماه انجام داد. ولی اگر نتیجه خوبی نگیرم با شجاعت می گویم ضعف از من بوده و مسئولیت را به گردن می گیرم.
برنامه زنده "ورزش ایران ورزش های آبی" روز یکشنبه اول اردیبهشت با اجرای شریفی بود. این برنامه ساعت 15:05 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته در میان) به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)