ورزش ایران ورزش های آبی یك شنبه(یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(ورزش هاي آبي)

سینا غلامپور و کسب مقام دوم کرال سینه مسابقات مالزی

برنامه "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 19 اسفند با حضور محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به آخرین اخبار و رویدادهای این رشته های ورزشی پرداخت.

1397/12/20
09:24

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو پیرامون موفقیت سینا غلامپور در کسب مقام دوم پنجاه متر کرال سینه رده های سنی مالزی اظهار کرد: با رایزنی های صورت گرفته مجوزی از فدراسیون جهانی دریافت کردیم که این مجوز برای حمایت از ورزشکارانی است که شانس کسب سهمیه ورود به المپیک را دارند. فدراسیون جهانی شنا به عنوان زیرمجموعه کمیته بین المللی المپیک از تعدادی از شناگران که شانس کسب سهمیه در المپیک را دارند، حمایت می کند. سینا غلامپور از شناگران خوب کشورمان است که شانس کسب سهمیه المپیک را دارد و در کمپ تمرینی تایلند زیر نظر فدراسیون جهانی حضور دارد و تمرین می کند. غلامپور توانست در مسابقه رده های سنی مالزی مقام دوم را کسب کند.
رضوانی درخصوص اقدامات و برنامه های فدراسیون گفت: برنامه ریزیهای برون مرزی هماهنگ شده است و در تلاش هستیم در شنا و شیرجه یک مربی مقیم را در کشور داشته باشیم. چهار شناگر ما شانس کسب سهمیه المپیک دارند. این افراد تمرین می کنند و کارهایشان زیر نظر مدیر فنی تیمهای ملی رصد می شود. همچنین به مسابقات کسب سهمیه اعزام می شوند که اولین مسابقه هم سال آینده است. در شیرجه بیشتر نگاه ما در رده های سنی و نوجوانان و جوانان است تا آنها را برای 3 و 4 سال آینده آماده کنیم. بعلاوه در نزدیکی مسابقات رده سنی آسیا در هند تیم ملی تشکیل و اعزام می شود. در واترپلو مسابقات کسب سهمیه در چین را داریم. ژاپن میزبان است و از میان ایران، قزاقستان و چین یک تیم بطورمستقیم برای بازیهای المپیک انتخاب می شود.
برنامه زنده "مجله ورزش های آبی" روز یکشنبه 19 اسفند با اجرای محمدی بود. این برنامه از ساعت 15:05 تا 16 یکشنبه ها ( بصورت یک هفته درمیان) از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(ورزش های آبی)