جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

تقسیم بندی هیئتهای ژیمناستیك كشور در 6 منطقه

برنامه "ورزش ایران، ژیمناستیك" شنبه 7 اردیبهشت با حضور اسماعیل خرسندل، مربی ژیمناستیك به بررسی عملكرد فدراسیون ژیمناستیك پرداخت.

1398/02/08
08:26

به گزارش رادیو ورزش؛ اسماعیل خرسندل، مربی ژیمناستیك پیرامون تقسیم بندی هیئتهای ژیمناستیك استانها به 6 منطقه و این نقد كه هیئتهایی به عنوان مسئول مناطق انتخاب شده اند كه استانهایشان چندان در ژیمناستیك توسعه یافته نیستند، بیان كرد: از بدو شروع كار رئیس جدید فدراسیون ژیمناستیك بدین صورت نبود كه افرادی سركار بیایند كه استخوان خرد كرده این كار باشند. یعنی دانش فنی بالایی داشته و علاقمند به این رشته باشند و وقت زندگی خود را روی این كار گذاشته باشند. براساس شرایط و قول و قرارهایی كه گذاشته شده بود قرار شد كه كسانی كه حامی او هستند بكار گمارده شوند.
وی در ادامه افزود: تقسیم بندی استانهای كشور به 6 منطقه چند مشكل دارد. اول افرادی است كه به عنوان مسئول منطقه در نظر گرفته شده اند. بعلاوه زیرساختهای این استانها نیز در وضعیت مناسبی نیستند. تا زمانی كه زیرساختها را آماده نكنیم، تقسیم بندی معنایی پیدا نمی كند.
خرسندل تصریح كرد: همه فدراسیونها حداقل یك سالن با امكانات استاندارد دارند كه تیمهای ملی شان در آن تمرین می كند. ولی سالن ژیمناستیك آذرپی كه قهرمانان ما در آنجا تمرین می كنند در چه وضعیتی قرار دارد؟ همچنین باید مربی آگاه و با دانش داشته باشیم و سپس برنامه ریزی كنیم. با این امكانات كه تغییری هم با آمدن ریاست جدید فدراسیون در آن بوجود نیامد و سالنهای از رده خارج شده كنونی، تقسیم بندی معنایی ندارد.
برنامه زنده "ورزش ایران ژیمناستیك" شنبه 7 اردیبهشت با اجرای زمانی و كارشناسی امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)