جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

عملكرد ژیمناستیك از نگاه سرمربی تیم ملی

برنامه "مجله ژیمناستیك" شنبه 24 فروردین با حضور رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیك به بررسی عملكرد تیم ملی ژیمناستیك پرداخت.

1398/01/25
08:10

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیك پیرامون عملكرد تیم ملی ژیمناستیك اظهار كرد: سال 97 سال خوب و پرباری برای ژیمناستیك كشور بود. ورزشكاران ما در بازیهای آسیایی جاكارتا بسیار خوب كار كردند. با یك تیم 4 نفره به این مسابقات رفتیم ولی یكی از ورزشكاران ما آسیب دید كه اگر این اتفاق نمی افتاد یكی از عنوانهای پنجم یا ششمی آسیا را داشتیم. به هر حال برای اولین بار عنوان چهارمی خرك حلقه را كسب كردیم. ورزشكاران ما كمترین اشتباهات را داشتند و تقریبا بدون ایراد بودند.
وی در ادامه افزود: مسابقات باكو كسب سهمیه المپیك بود. رقابتهای كسب سهمیه سخت تر از مسابقات المپیك است. در شرایط سخت اقتصادی بسر می بریم و باید از حداكثر فرصتها استفاده كنیم. در این مسابقات هم تمام مربیان كشورها از عملكرد تیم ما تعریف كردند و به عنوان حریف به ما نگاه می شد.
این مربی عنوان كرد: ورزشكاران ما جوان و آینده دار هستند. در مسابقات قطر كیخاه باید دوم و سوم می شد كه با لابی داوری چهارم شد كه همین هم امتیاز بالایی بود. به هر حال بضاعت ما كم است. نمی توانیم یك ست وسیله وارد ایران كنیم. بودجه فدراسیون هم بصورتی است كه نمی توان كار بیشتری كرد. در این شرایط از رسانه ها انتظار می رود حمایت كنند و امید دهند.
خیرخواه اعلام كرد: ده روز دیگر اردوی مسابقات قهرمانی آسیا در استان قزوین به مدت 20 روز برگزار می شود. نگاه ما به مسابقات آلمان است و امیدواریم یكی از مقامهای اول تا سوم را كسب كنیم و به المپیك برویم.
برنامه زنده "مجله ژیمناستیك" شنبه 24 فروردین با اجرای زمانی و كارشناسی یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)