جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

پاسخ خرسندل به انتقادات رئیس فدراسیون ژیمناستیك

برنامه "مجله ژیمناستیك" شنبه 18 اسفند با حضور اسماعیل خرسندل، مربی به موضوع انتقادات رئیس فدراسیون ژیمناستیك از وی پرداخت.

1397/12/19
08:31

به گزارش رادیو ورزش؛ اسماعیل خرسندل كه سابقه مربیگری بدنسازی در تیم ملی را دارد در پاسخ به اظهارات زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون ژیمناستیك كه عنوان كرده بود كه در دوره‌ای كه خرسندل مربی بدنساز تیم ملی بود قهرمانانی چون هادی خناری‌نژاد و ماهان باژرنگ به ‌خاطر تمرین‌های غلطی كه وی به آنها داده بود، دچار عارضه شدند و عمر قهرمانی‌شان به‌ پایان رسید؛ پاسخ داد: زهرا اینچه درگاهی با یك خبرگزاری صحبت كرده و اتهاماتی را به من زده كه باید پاسخگو باشد. در مورد تمرینات غلط ماهان باژرنگ و هادی خناری نژاد باید بگویم كه زمانی كه باژرنگ دوران قهرمانی را سپری می كرد، بنده مربی وی نبودم. من در آن زمان رئیس كمیته داوران و مدرس داوری فدراسیون بودم. با خود باژرنگ هم در مورد این اظهارات صحبت كردم كه باعث تعجبش شد. در مورد خناری نژاد همه می دانند كه او در زمان فدراسیون قبلی در كشور چك آسیب دید. ما همیشه سعی كردیم این آسیب دیدگی را به حداقل برسانیم و من دخل و تصرفی در این رابطه نداشتم. درگاهی اطلاعاتی از ژیمناستیك ندارد و من در مدت20 ماهی كه رئیس فدراسیون شده تنها یكبار جهت تسویه حساب به فدراسیون رفته ام.
خرسندل بیان كرد: من از هشت سالگی ژیمناستیك را شروع كرده ام و 55 سال مستمر در این رشته هستم. عضو تیم ملی، رئیس كمیته داوران، مدرس داوری و مدرس مربیگری بودم. در تیمهای كشتی و والیبال به عنوان مربی بدنساز كار كرده ام.
وی در آخر گفت: در هر كاری همكاری و همدلی باعث پیشرفت می شود. مگر در جامعه ژیمناستیك چند ورزشكار، مربی و كارشناس داریم؟ درگاهی در همان بدو ورودش عده زیادی را كنار زد. ژیمناستیك به جایی رسیده كه نباید می رسید. ویترین هر فدراسیون سالن آن رشته است. این در حالی است كه سر در سالن ژیمناستیك برادران آذرپی ده ماهی است كه كنده شده و كاری برای آن انجام نشده است.
برنامه زنده "مجله ژیمناستیك" شنبه 18 با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)