ورزش ایران ژیمناستیک شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

پاسخ خرسندل به انتقادات رئیس فدراسیون ژیمناستیک

برنامه "مجله ژیمناستیک" شنبه 18 اسفند با حضور اسماعیل خرسندل، مربی به موضوع انتقادات رئیس فدراسیون ژیمناستیک از وی پرداخت.

1397/12/19
08:31

به گزارش رادیو ورزش؛ اسماعیل خرسندل که سابقه مربیگری بدنسازی در تیم ملی را دارد در پاسخ به اظهارات زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون ژیمناستیک که عنوان کرده بود که در دوره‌ای که خرسندل مربی بدنساز تیم ملی بود قهرمانانی چون هادی خناری‌نژاد و ماهان باژرنگ به ‌خاطر تمرین‌های غلطی که وی به آنها داده بود، دچار عارضه شدند و عمر قهرمانی‌شان به‌ پایان رسید؛ پاسخ داد: زهرا اینچه درگاهی با یک خبرگزاری صحبت کرده و اتهاماتی را به من زده که باید پاسخگو باشد. در مورد تمرینات غلط ماهان باژرنگ و هادی خناری نژاد باید بگویم که زمانی که باژرنگ دوران قهرمانی را سپری می کرد، بنده مربی وی نبودم. من در آن زمان رئیس کمیته داوران و مدرس داوری فدراسیون بودم. با خود باژرنگ هم در مورد این اظهارات صحبت کردم که باعث تعجبش شد. در مورد خناری نژاد همه می دانند که او در زمان فدراسیون قبلی در کشور چک آسیب دید. ما همیشه سعی کردیم این آسیب دیدگی را به حداقل برسانیم و من دخل و تصرفی در این رابطه نداشتم. درگاهی اطلاعاتی از ژیمناستیک ندارد و من در مدت20 ماهی که رئیس فدراسیون شده تنها یکبار جهت تسویه حساب به فدراسیون رفته ام.
خرسندل بیان کرد: من از هشت سالگی ژیمناستیک را شروع کرده ام و 55 سال مستمر در این رشته هستم. عضو تیم ملی، رئیس کمیته داوران، مدرس داوری و مدرس مربیگری بودم. در تیمهای کشتی و والیبال به عنوان مربی بدنساز کار کرده ام.
وی در آخر گفت: در هر کاری همکاری و همدلی باعث پیشرفت می شود. مگر در جامعه ژیمناستیک چند ورزشکار، مربی و کارشناس داریم؟ درگاهی در همان بدو ورودش عده زیادی را کنار زد. ژیمناستیک به جایی رسیده که نباید می رسید. ویترین هر فدراسیون سالن آن رشته است. این در حالی است که سر در سالن ژیمناستیک برادران آذرپی ده ماهی است که کنده شده و کاری برای آن انجام نشده است.
برنامه زنده "مجله ژیمناستیک" شنبه 18 با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یکبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقه مندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیک)