جهان ورزش (ژیمناستیك) شنبه (یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران ( ژيمناستيك)

استمرار هشت ساله لیگ ژیمناستیك مازندران

برنامه "مجله ژیمناستیك" شنبه 4 اسفند با حضور دبیر هیئت ژیمناستیك استان مازندران و رئیس هیئت ژیمناستیك شهرستان ساری به موضوع لیگ ژیمناستیك استان مازندران پرداخت.

1397/12/05
09:43

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید موسوی، دبیر هیئت ژیمناستیك استان مازندران پیرامون برگزاری لیگ ژیمناستیك در این استان اظهار كرد: هشت سال است كه لیگ باشگاه های در دو بخش پسران و دختران بصورت منظم و بدون وقفه برگزار می گردد. امسال مسابقات در بخش پسران در سه دسته برگزار شد. لیگ دسته سه را در دو وسیله طراحی كردیم تا باشگاه هایی كه وسیله كافی ندارند، شركت كنند. لیگ دسته دو را در چهار وسیله و برای باشگاه های متوسط و لیگ دسته یك را در شش وسیله طراحی كردیم كه شامل شهرهایی می شود كه خانه ژیمناستیك دارند. مسابقات بخش دختران هم در دو دسته برگزار شد. بدین ترتیب همه بضاعت ژیمناستیك استان تحت پوشش قرار گرفت.
احسان خدادادی، رئیس هیئت ژیمناستیك شهرستان ساری دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه پیرامون قهرمانی این شهرستان در لیگ دسته یك ژیمناستیك هنری بیان كرد: مهمترین مسابقات مازندران لیگ استان است و برنامه ریزی بیشتر مربی ها به این سمت و سو رفته است. خوشبختانه تیم ساری نفرات خوبی را تربیت كرده است. در مسابقات لیگ ژیمناستیك هنری پسران تیم ساری توانست در مجموع قهرمان شود و در بیشتر تك وسیله ها مقامهای اولی و دومی را كسب كند.
وی در ادامه افزود: ما در این هیئت متحد شده و دست به دست هم داده ایم و كار می كنیم. در این یكسالی و نیمی كه به هیئت آمده ام بیش از نیمی از مشكلات حدود ده پانزده ساله سخت افزاری را حل كرده ایم و مشكلات دیگر هم به مرور زمان برطرف خواهد شد.
خدادادی عنوان كرد: سه سال و نیم است كه مربیگری قهرمانی را شروع كرده ام. تجاربی كه از دوران قهرمانی داشتم را روی شاگردانم پیاده كردم و توانستم ورزشكاران خوبی پرورش دهم.
برنامه زنده "مجله ژیمناستیك" شنبه 4 اسفند با اجرای یاور امیدی بود. این برنامه هر دو هفته یكبار ساعت 15:05 روزهای شنبه تقدیم به علاقمندان این رشته می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران ( ژیمناستیك)