ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

29 آبان زمان برگزاری مجمع انتخاباتی والیبال

برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 16 آبان، با علی فتاحی، سرپرست فدراسیون والیبال، در خصوص زمان برگزاری مجمع انتخاباتی والیبال و نیز تغییرات لیگ امسال گفتگویی انجام داد.

1398/08/17
11:16

به گزارش رادیو ورزش؛ علی فتاحی، سرپرست فدراسیون والیبال درخصوص سفرهایش به اصفهان و بندرعباس بیان کرد: برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، شهر اصفهان را معرفی کردیم. اصفهان والیبال رو به رشدی دارد. در این سفر از امکانات زیرساختی آن بازدید کردیم. قرار شد که سالن 6 هزار نفری نقش جهان به شرکت فولاد سپاهان واگذار شود. این سالن نیاز به بازسازی و اصلاح دارد که انجام خواهد شد. در ضمن دو تیم اول این رویداد به مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا می کنند.
وی ادامه داد: برای هماهنگی تور 3 ستاره بین المللی والیبال ساحلی که جز رویدادهای معتبر دنیاست و هرمزگان میزبان آن است، به بندرعباس سفر کردم.
فتاحی اعلام کرد: مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال 29 آبان برگزار می شود. شنیده ایم که اسامی نفرات تائید صلاحیت شده شنبه اعلام می گردد.
سرپرست فدراسیون والیبال در مورد تغییرات لیگ امسال و برگزاری لیگ با 13 تیم گفت: لیگ نمای والیبال ماست. فدراسیون والیبال سالهاست که لیگ را برگزار می کند و مانند سایر فدراسیونها باید از محل برگزاری لیگ درآمد کسب کند. با توجه به دستورات ارگانهای بالادستی و نهادهای نظارتی شرایطی برای تیمهای لیگ قرار دادیم. اول اینکه با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون تسویه حساب کنند و ورودی را پرداخت کنند. اکثر تیمها هم همکاری خیلی خوبی داشتند.
وی در ادامه افزود: اساس کار لیگ برتر 12 تیم است. 14 تیم بدعتی اشتباهی بود که سال پیش گذاشته شد. امسال ما با 12 تیم قرعه کشی را انجام دادیم. خاتم اردکان، قهرمان دور قبل، بعد از قرعه کشی تسویه کرد و اضافه شد. بدین ترتیب مسابقات امسال با 13 تیم برگزار می شود. البته همه چیز حضور در لیگ برتر نیست. اگر بتوانیم تیمها را در دسته یک بگنجانیم و دسته یک را پویاتر کنیم، همان بهره را خواهیم برد. 10 روز دیگر مجمع برگزار می شود تا بعد از آن به نحو احسن تصمیمات گرفته شود. باید هیئت رئیسه داشته باشیم و سازمان لیگ را قوام دهیم چون برای دستورات و قوانین باید مصوبه داشت. به هر حال باید منتظر برگزاری مجمع و انتخاب رئیس جدید فدراسیون باشیم.
برنامه "ورزش ایران، والیبال" پنجشنبه 16 آبان ماه با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری پخش شد. این برنامه هر پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)