ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

قرعه کشی لیگ برتر والیبال

برنامه " ورزش ایران، والیبال" پنجشنبه 3 آبان ماه در گفتگو با منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ والیبال به موضوع برگزاری لیگ برتر والیبال پرداخت.

1398/08/04
09:17

به گزارش رادیو ورزش؛ قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال ایران در فصل 98 با حضور 12 تیم در فدراسیون والیبال برگزار شد. شهرداری ورامین، پیام خراسان، سایپا، راه یاب ملل مریوان،
شهروند اراک، پیکان، شهرداری گنبد، شهرداری ارومیه، فولادسپاهان، فولاد سیرجان ایرانیان، کاله مازندران و شهداب یزد تیمهای حاضر در لیگ برتر هستند.
منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ والیبال درخصوص شرکت نداشتن تیم خاتم اردکان در این فصل بیان کرد: از اردیبهشت ماه امسال شرایط ورود به لیگ برتر 98 را اعلام کردیم. تیمهایی می توانند در لیگ برتر شرکت کنند که تسویه حساب بازیکنان و کادرفنی را بیاورند و همچنین به فدراسیون بدهی نداشته باشند. در اجرای این کار سختگیری کردیم. قرار بود خاتم اردکان تا 48 ساعت مانده به قرعه کشی تسویه حساب کند که این کار انجام نشد. ما هم مجبور شدیم تیم شهداب یزد یعنی تیم سوم لیگ دسته یک را اضافه کنیم تا 12 تیم کامل شود.
وی در ادامه افزود: اولویت ما تسویه بازیکنان و کادر فنی بود. در مرحله بعد به سراغ تسویه حساب تیمها با فدراسیون رفتیم. بعضی تیمها بدهی خیلی زیادی داشتند که توافق کردیم یک مقدار نقد و بقیه قسط بندی شود.
پورحسن عنوان کرد: سال پرترافیکی را پیش رو داریم. از 8 آبان مسابقات لیگ آغاز می شود و تا پایان لیگ که بین 25 تا 28 اسفند است، مسابقات در روزهای یکشنبه و چهارشنبه برگزار می گردد.
وی در رابطه با چگونگی برگزاری پلی آف گفت: هنوز تصمیم گیری نکرده ایم. در مورد این موضوع نقطه نظرات را گرفته ایم. در جلسه دیروز هم اعلام شد که مجددا در طول فصل نظرخواهی خواهد شد تا به جمع بندی برسیم.
برنامه "ورزش ایران، والیبال" پنجشنبه 3 آبان ماه با اجرای مسعود اسکویی پخش شد. این برنامه هر پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)