ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

اولویتهای سرپرست جدید فدراسیون والیبال

برنامه " ورزش ایران، والیبال" پنج شنبه 11 مهر ماه در گفتگو با دکتر علی فتاحی، سرپرست جدید فدراسیون والیبال به آخرین اخبار و برنامه های این فدراسیون پرداخت.

1398/07/13
09:17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ دکتر علی فتاحی، سرپرست جدید فدراسیون والیبال پیرامون برنامه هایش در دوره سرپرستی فدراسیون اظهار کرد: وظیفه سنگینی به من محول شده که برگزار کننده یک مجمع خوب و با کیفیت باشم تا والیبال رئیس دائمی خود را پیدا کند و مسیر رو به رشدش را ادامه دهد. من در پست سرپرست دبیری فدراسیون هم یکسری کارهای عقب مانده و اجرایی را انجام داده ام. در پست سرپرستی یکسری ایده ها و کارهایی است که باید انجام شود.
وی در ادامه افزود: در دو حوزه داخلی و بین المللی اولویتهایی تعریف کرده ایم. اولویت بین المللی حال حاضر مسابقات انتخابی المپیک است و در بخش داخلی با چالش لیگ برتر روبرو هستیم که در این رابطه جلساتی با سازمان لیگ داشتیم.
فتاحی در مورد این موضوع که گفته می شود امکان دارد لیگ برگزار نشود، عنوان کرد: بواسطه لیگ است که والیبال پیشرفت می کند و یکی از عوامل ارزیابی کیفی والیبال، لیگ است. اینکه لیگ را تعطیل کنیم، باید یک فلسفه و منطق محکم و استدلال درست پشتش باشد. پورحسن، رئیس سازمان لیگ در حال بررسی این موضوع است. تلاش ما این است که لیگ با کیفیتی را برگزار کنیم حتی اگر تعداد تیمها کمتر باشد. اما لیگ باید با کیفیت باشد و تعهدات تیمها ایفا شود. ما نیز به بازیکنانی که در باشگاه ها ثبت قرارداد می کنند، پاسخگو باشیم.
سرپرست فدراسیون والیبال در رابطه با نتایج ضعیف تیم ملی در مسابقات جهانی ژاپن گفت: بعد از بازگشت تیم از جام جهانی باید کارگروهی تشکیل شود و نقاط ضعف و قوت آسیب شناسی شود. تا فرصت طلایی انتخابی المپیک را از دست ندهیم. اگر برنامه ریزی مناسبی نداشته باشیم قطعا این فرصت را از دست می دهیم. نه تنها باید به حضور در المپیک فکر کنیم بلکه باید در فکر یک جایگاه مناسب و در خور شان هم باشیم. تحقق این امر برنامه ریزی مناسب، تشریک مساعی و خرد جمعی را می طلبد.
برنامه "ورزش ایران، والیبال" پنجشنبه 11 مهر ماه با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه هر پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)