ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

گلستان میزبان تور تک ستاره جهانی والیبال ساحلی


برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 4 مهر، با سنگدوینی، رئیس هیأت والیبال استان گلستان، درباره شرایط استان برای میزبانی تور تک ستاره گفتگویی انجام داد.

1398/07/06
08:51


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ تور یک ستاره والیبال ساحلی از روز سه شنبه در بندر ترکمن آغاز خواهد شد. در این تور قرار است 9 تیم خارجی حضور پیدا کنند.
سنگدوینی، رئیس هیأت والیبال استان گلستان، درباره اقدامات استان برای برپایی این رقابتها گفت: دومین بار است که میزبان این مسابقات می شویم. پارسال رقابتها با حضور 16 تیم بود؛ اما خوشبختانه امسال تعداد تیم ها ارتقاء پیدا کرده و با حضور 25 تیم برگزار خواهد شد. کشورهای صاحب سبک والیبال همچون: تایلند، اسلوونی، عمان، ژاپن، قزاقستان، لهستان، سوئد و ایتالیا در مسابقات حضور دارند.
وی، افزود: تمام شرایطی که تور جهانی نیاز دارد را فراهم کرده ایم. با اعضای هیأت والیبال استان چندین جلسه برگزار کردیم. امروز هم ساعت 10 با مدیرکل، دبیر سازمان ساحلی و نماینده فدراسیون جلسه ای داریم تا به جمع بندی نهایی برسیم.
سنگدوینی، تصریح کرد: هتل بوتانیک که از بهترین هتل های استان است را برای اقامت میهمانان درنظر گرفته ایم. سعی کردیم طراحی زمین در سطح جهانی باشد. انشالله که بتوانیم میزبان خوبی برای مسابقات باشیم.
رئیس هیأت والیبال استان گلستان، در پاسخ به این پرسش که از نظر سخت افزاری نسبت به پارسال چقدر پیشرفت حاصل شده است، تشریح کرد: زمین اصلی ما قبلاً 2 زمین بود که آن را تبدیل به یک زمین کردیم و 1200 جایگاه دیگر را در نظر گرفتیم. انشالله که بتوانیم ظرفیت را بیشتر کنیم. ویدئو پروژکتور هم در بیرون فضا درنظر گرفته ایم تا تماشاچیان از بیرون هم بتوانند استفاده کنند.
وی، در خصوص زمان ورود تیم ها به کشور و نیز زمان آغاز مسابقات عنوان کرد: تیم ها از 7 و 8 مهر وارد ایران می شوند و انشالله 9 مهر هم دور مقدماتی شروع خواهد شد.
برنامه "ورزش ایران والیبال" با اجرای اسکویی و کارشناسی شاکری، روزهای پنج شنبه، ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیو ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)