ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

روایت یک دیدار

برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 17 مرداد، با مسعود آرمات، مربی تیم ملی جوانان، در خصوص دیدار والیبالیست ها با مقام معظم رهبری و گلایه ها به گفتگو پرداخت.

1398/05/17
14:12

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ روز گذشته اعضای تیم ملی والیبال جوانان با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

مسعود آرمات، مربی تیم ملی جوانان، ضمن تبریک قهرمانی تیم جوانان ایران در مسابقات جهانی به خانواده والیبال، در ارتباط با دیدار رهبری با اعضای تیم اظهار کرد: دیروز سعادتی نصیبمان شد که خدمت رهبر عزیز کشور رفتیم. اولین بار بود که رهبر انقلاب را از نزدیک می دیدیم. خیلی برای ما جالب بود که رهبرمان والیبال را دنبال می کند. تمام گزارشات عطایی که برای مسابقات درنظر گرفته شده بود را اطلاع داشتند. خیلی خوشحال بودند که با مربی ایرانی توانستیم قهرمان جهان شویم و اعتقاد ایشان بر این بود که در تمام رشته های ورزشی باید از مربیان ایرانی استفاده کرد.

وی، در مقابل این گفته که ظاهراً شما از رفتارهایی که پس از بازگشت به تهران با شما صورت گرفت، ناراحت بودید و توقعاتی که از هیأت استان تهران داشتید، برآورده نشد، عنوان کرد: گلایه من از بابت پاداش نبود. تمام بازیکنان و مربیانی که برای شهرستان های مختلف کشور بودند، هیأت های استانشان، شورای شهر و فرمانداری همه جوره از آنها استقبال کردند و به هر نحوی آنها را مورد قدردانی قرار دادند.

بنده گلایه مند بودم که بالاخره ما هم اهل تهران هستیم و تهران پایتخت این کشور است. از قهرمانی دانشجویان جهان که آمدیم، کسی از هیأت والیبال استان تهران به ما زنگ نزد. این دفعه هم که مقام قهرمانی جهان را بدست آوردیم، یک هفته گذشت و کسی به ما زنگ نزد.

برنامه "ورزش ایران والیبال" با اجرای اسکویی و کارشناسی شاکری، روزهای پنج شنبه، ساعت 9:00 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیو ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)