ورزش ایران(والیبال) پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(واليبال)

وضعیت تمرینی و بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال


برنامه "ورزش ایران والیبال" پنج شنبه 29 فروردین، با خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، درباره شرایط تیم گفتگو کرد.

1398/01/31
08:18


به گزارش رادیو ورزش؛ خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال، در پاسخ به این سوال که چرا ما دیدارهای تدارکاتی نداریم، بیان کرد: تیم خوبی که بتواند با تمام بازیکنانش در مقابل ما قرار بگیرد نبود؛ زیرا بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار نداشتند. لیگ اروپا تازه تمام شده و تا آنها به بازیکنانشان استراحت بدهند و دعوت کنند که بازیکنانشان در مسابقات حضور پیدا کنند، زمان می خواهد. ما با تیم های ملی کشورهای مختلف مکاتباتی انجام دادیم؛ اما متأسفانه پاسخی دریافت نکردیم. برهمین اساس شرایط انجام بازی دوستانه را نداشتیم. البته تا جایی که بنده اطلاع دارم، تیم های دیگر هم در چنین شرایطی هستند؛ مگر آنکه با همسایگان خود بازی دوستانه انجام بدهند.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش که ما از چه تیم هایی درخواست بازی دوستانه داشتیم و آنها جواب ندادند، اظهار کرد: ما با 5 کشور که روسیه، صربستان، ایتالیا و بلغارستان جزء آنها هستند، مکاتبه کردیم. فقط کشور روسیه پاسخ داد که نمی تواند تیم خود را برای بازی دوستانه در اختیار تیم ایران قرار دهد. دیگر تیم ها هم پاسخی ندادند. البته ما هم یک مقدار دیر مکاتباتمان را انجام دادیم.
خوش خبر، در خصوص وضعیت کنونی تیم گفت: تیم ما در اردو حضور دارد. صبح و عصر تمرین می کنند. طبق روال گذشته صبح ها کار بدنسازی انجام می دهند و عصرها هم کار توپی دارند. از روز شنبه تعدادی از لژیونرها به ما ملحق می شوند و انشالله تیم ملی ترکیب کامل خود را پیدا خواهد کرد.
خوش خبر، همچنین در پاسخ به این سوال که در چه زمانی همه بازیکنان را داریم، تصریح کرد: حضور بازیکنان در تیم با توجه به ورودشان به کشور متفاوت است. شریفی ساعت 3 صبح امروز وارد کشور شده است و تا استراحت چند روزه ای را داشته باشند، از هفته دیگر به تیم ملحق می شوند. غفور دیروز به ایران آمده است. معروف در حال مداوای پای خود است و از روز شنبه در تمرینات حاضر می شود. معنوی نژاد دوشنبه یا سه شنبه هفته دیگر به تیم ملحق می شوند.
برنامه ورزش ایران والیبال، با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری، پنج شنبه ها ساعت 9:00 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(والیبال)