صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنج شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقيقه

برنامه "مجله والیبال" پنج شنبه 5 اسفند، با افشاردوست، دبیرکل فدراسیون والیبال و آرش رامسری، سرمربی تیم والیبال ساحلی زیر 23 سال، گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ افشاردوست، دبیرکل فدراسیون والیبال، در خصوص کادر فنی که در کنار سرمربی جدید تیم ملی والیبال فعالیت خواهند کرد، گفت: کولاکوویچ دیروز در سالن مسابقات حضور داشت و بازی را از نزدیک می دید. ما بحث های مختلفی با هم داشتیم و دیروز من اولین انتقادم را از وی بیان کردم، مبنی بر اینکه شما که در حال دیدن بازیها هستید، چرا درباره عملکرد بازیکنان چیزی یادداشت نمی کنید؛ هدفم از این صحبت ها این بود که سرمربی جدید در جریان باشد که ما کار وی را به طور کامل رصد می کنیم. کولاکوویچ در پاسخ بنده گفت که من بازیکنان را کاملاً میشناسم؛ 3 دوره روبرویشان بازی کرده ام و درباره آنها اطلاعاتی گرفته ام. سرمربی جدید اسم بازیکن جوانی از یک تیم باشگاهی را نام می برد که علاقه داشت به تیم ملی دعوت شود.
وی، خاطرنشان کرد: امروز قرار است با کولاکوویچ جلسه ای داشته باشیم که در این نشست دکتر داورزنی هم حضور خواهد داشت. تعداد 10 تا 15 نفر دستیار را به سرمربی جدید معرفی خواهیم کرد که این افراد اغلب از مربیانی هستند که در تیمهای لیگ برتری کار می کنند. ممکن است بعد از جمع بندی که انجام می شود، به دلیل حساسیت هایی که وجود دارد تا آخر لیگ برتر اسامی دستیاران کولاکوویچ را اعلام نکنیم.
افشاردوست، در پاسخ به این پرسش که آیا کولاکوویچ با خود دستیاری نمی آورد، بیان کرد: همه مربیان دنیا یک دستیار و بدنساز با خود به تیم جدید می آورند؛ بنابراین سرمربی جدید قطعاً یک دستیار و بدنساز با خود به همراه خواهد آورد.
آرش رامسری، سرمربی تیم والیبال ساحلی زیر 23 سال، درباره زمان اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم ما 9 اسفندماه به مسابقات تایلند اعزام می شود و 12 اسفند رقابتهای تیم ملی آغاز خواهد شد. مسابقات رده امیدها برای نخستین بار است که در سطح آسیا برگزار می شود و ما هم در اولین دوره آن حضور داریم.
اکنون در جزیره کیش اردو زده ایم که این اردوی آخر ماست و پس از آن با 2 تیم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد.
برنامه "مجله والیبال" کاری از گروه مسابقات ورزشی، پنج شنبه هر هفته از ساعت ۹:۰۵ تا ۱۰:۰۰، به تهیه کنندگی سید مرتضی سید محمدی و با اجرای مسعود اسکویی و کارشناسی علی شاکری، از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: هانیه پرچلو

مرتبط با این خبر

  • برنامه تیم بانک سرمایه برای رقابتهای پیش رو

  • تحلیل دیدار نهایی لیگ برتر والیبال

  • تحلیل بازیهای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال