ورزش ایران (بسکتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

برنامه ها و اقدامات کمیته آموزش فدراسیون بسکتبال

برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 22 آبان در گفتگو با علیرضا رحیمی، رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بسکتبال به موضوع برنامه ها و اقدامات این کمیته اختصاص داشت.

1398/08/22
13:57

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا رحیمی، رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بسکتبال پیرامون برنامه ها و اقدامات این کمیته بیان کرد: از مرداد ماه سال گذشته که این مسئولیت به من واگذار شد، انرژی زیادی را به صدور کارتهای صادر نشده سنوات گذشته اختصاص دادیم. حدود هزار کارت صادر نشده بود که تا اسفند ماه سال گذشته به صفر رسید. علت اصلی عدم صدور این کارتها این بود که کلاسهای عملی تشکیل شده بود ولی سابقه ای از کلاسهای تئوری وجود نداشت. الان به هیئتها تکلیف کردیم که قبل از کلاسهای عملی باید کلاسهای تئوری برگزار شود.
وی در ادامه افزود: در نشستی که در اسفند ماه با مسئولان آموزش هیئتهای استانی داشتیم از همه کمیته خواستیم که کارها را طبق فرمت و تغییرات انجام دهند. ما دیگر مدارک کلاسهای مربیگری را بصورت دستی دریافت نمی کنیم و مدارک باید در سایت فدراسیون آپلود شود تا برای صدور کارت اقدام شود.
رحیمی اعلام کرد: امسال 18 کلاس مربیگری درجه 1 ، 2 و 3 برگزار کردیم. سال گذشته نیز 25 دوره مربیگری و 16 کلینیک تخصصی مهارتهای پایه زیر 16 و 12 سال برگزار کردیم. همچنین یک کلاس تخصصی مربیان لیگ برتر بانوان داشتیم.
برنامه "ورزش ایران، بسکتبال" چهارشنبه 22 آبان با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی بود. این برنامه هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود .

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)