ورزش ایران (بسکتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

برنامه های کمیته داوران بسکتبال

برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه اول آبان در گفتگو با پیام سیفی زاده، رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال به آخرین اخبار و رویدادهای حوزه داوری بسکتبال اختصاص داشت.

1398/08/01
12:18

به گزارش رادیو ورزش؛ پیام سیفی زاده، رئیس کمیته مسابقات و داوران پیرامون برنامه های این کمیته در بخش داوران در آستانه آغاز لیگ بسکتبال بیان کرد: بحث هماهنگی داوران همیشه مورد بحث بوده است. ما روی این موضوع متمرکز شده ایم که بتوانیم هماهنگی های لازم را بین داوران ایجاد کنیم. به همین دلیل کمپهایی را برای داوران در نظر گرفته ایم که تا امروز 3 کمپ بطور موفقیت آمیز در آمل، اسدآباد و رفسنجان اجرا شده است. دو کمپ دیگر نیز داریم که زمانبندی آن اعلام خواهد شد.
وی در ادامه افزود: همچنین در بخش ناظرین آزمونهایی گرفتیم تا آنها را رده بندی کنیم. بخش مهم بعدی تعیین مدرسین بود. از استانها خواستیم کسانی که از قبل کار مدرسی آموزش داوری بسکتبال را انجام داده بودند را معرفی کنند. سپس در یک روز، آزمونهایی گرفتیم. برای افراد قبول شده برنامه ریزی و آموزش یکسان سازی داریم تا مسابقات با اعتراض کمتری برگزار شود.
سیفی زاده درخصوص پرداخت حق الزحمه عقب افتاده داوران گفت: حدود 800 میلیون بدهی به داورها داریم که این مبلغ مربوط به گذشته است. در این دوره از ریاست فدراسیون بدهی به داوران نداریم. تلاش می کنیم با کمک اسپانسرها این فضاهای خالی را پر کنیم. قول نمی دهم در چه زمانی پرداخت می شود ولی ما تلاش خود را می کنیم.
برنامه "ورزش ایران، بسکتبال" چهارشنبه اول آبان با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی بود. این برنامه هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود .

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)