ورزش ایران (بسکتبال) چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(بسكتبال)

پاسخ شاهین طبع به سرمربیگری همزمان او در تیم ملی و لیگ برتر

برنامه "ورزش ایران بسکتبال" چهارشنبه 24 مهر در گفتگو با مهران شاهین طبع، مربی بسکتبال به موضوع سرمربیگری همزمان وی در تیم ملی و لیگ برتر بسکتبال اختصاص داشت.

1398/07/24
13:23

به گزارش رادیو ورزش؛ مهران شاهین طبع، مربی بسکتبال درخصوص مربیگری همزمان او در تیم ملی و همچنین لیگ بسکتبال اظهار کرد: این کار محاسن و معایبی دارد. در هر صورت در ورزش ما و برای مربیان داخلی اتفاق می افتد. شرایط عادی است که برای همه مربیان وجود دارد. نکته مهم این است که به چه طریقی کارها از طریق مربی و فدراسیون برنامه ریزی و مدیریت شود. قبلا هم چنین تجربه ای داشتم و به عنوان مربی اول و دوم در تیم ملی کار کرده ام.
وی پیرامون آماده سازی تیم ملی که با کسب سهمیه به المپیک 2020 صعود کرده بیان کرد: شرایط لیگ بصورتی است که برای آمادگی بازیکنان برای مسابقات المپیک موثر است. بازیکنان در باشگاه ها در حال تمرین هستند. از اردیبهشت تا تیر فرصت داریم تا مسابقات تدارکاتی را برنامه ریزی کنیم.
شاهین طبع در پاسخ به این سوال که آیا برای سال آینده با او قرارداد بسته شده گفت: قراردادی بسته نشده است. تنها با فدراسیون مذاکرات شفاهی داشته ام.
سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد مسابقات کاپ آسیا که در اسفند ماه برگزار می شود، عنوان کرد: مسابقات کاپ آسیا یکی از پنجره مقدماتی قهرمانی آسیاست و بازیهای مهمی است که باید کوآلیفاید شویم. در این مسابقات با قطر و سوریه بازی داریم.
برنامه " ورزش ایران، بسکتبال" چهارشنبه 24 مهر با اجرای محمودوند و کارشناسی گل محمدی بود. این برنامه هر دو هفته یک بار چهارشنبه ها از ساعت 09:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود .

دسترسی سریع
ورزش ایران(بسکتبال)